Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopold II-laan 20, 8400 Oostende

Appartement in Oostende
€160.000

Leopold II-laan 20 - 8400 Oostende - Zoekt u een aantrekkelijke investeringsmogelijkheid met de optie om er zelf ook van te genieten Overweeg dan deze hotelkamer in de Koningin Der Badsteden: Oostende!
Deze tweepersoonskamer vindt u op de 7de verdieping in het Mercure hotel. Mercure is een onderdeel van de Accorhotelgroep met een uitgebreid portfolio van meer dan 5.100 eigendommen die meer dan 40 merken beslaan in 110 landen. Dit 4-sterrenhotel staat hoog in de ranking van boutique-hotels in Oostende.

Deze aankoop betreft een hotelkamer op erfpacht, waarbij een professioneel team zorgt voor de verhuur. U geniet van een deel van de exploitatieopbrengsten, die u elk kwartaal ontvangt, en betaalt een jaarlijkse erfpachtcanon die fiscaal aftrekbaar is. Buiten het toeristische hoogseizoen heeft u de mogelijkheid om op vooraf vastgestelde tijden gebruik te maken van uw kamer, of een gelijkwaardige kamer.

Het hotel is ideaal gelegen in de levendige badplaats met het strand, casino en winkelstraten op minder dan 250 meter afstand. Oostende biedt meer dan alleen dit; geniet van de vele restaurants, bars en winkels, evenals culturele hoogtepunten zoals de Sint Petrus kerk, Fort Napoleon en het Mercator schip, alle op loopafstand.

De hotelkamers zijn modern en comfortabel ingericht met faciliteiten zoals een koelkast, kluisje, flatscreen tv, telefoon, koffie- en theefaciliteiten, en airconditioning. Het hotelrestaurant serveert seizoensgebonden gerechten en in de loungebar kunt u ontspannen met vrienden, familie of collega's. Gratis wifi is beschikbaar in het hele hotel.

Dit hotel heeft een historie van goede bezettingsgraden en opbrengsten; uw aandeel kan tot 5% rendement opleveren.

Investeer zorgeloos in een eigendom aan de kust en geniet tegelijkertijd van de voordelen.

De kamer is uitgerust met:
- Modern ingerichte badkamer met lavabo, inloopdouche en toilet
- Bureau met 2 stoelen
- Kledingkast
- Laptopkluis

Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Oostende (8400) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 2013. Online sinds juni 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 160.000.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 160.000
Type
Appartement
Bouwjaar
2013

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/07/2026 ERA Servimo €150.000
29/06/2026 Klaps Vastgoed €145.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopold II-laan 20, 8400 Oostende

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2682F-LEX0PM.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2013.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 160.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopold II-laan 20, 8400 Oostende Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten