Albert I-Promenade 16, 8400 Oostende
Albert I-Promenade 16 - 8400 Oostende - Recent gerenoveerd 2 slaapkamer penthouse gesitueerd op de achtste verdieping van "Residentie Des Nations" :- Uniek frontaal zeezicht en zicht over vaargeul- Verzorgde residentie- Alle modern comfort- Top-afwerkingINDELING : Leefruimte voorzien van greeploze vestiairekast/opbergkast met een verdoken deur naar nachthal. Functionele keuken vervaardigd uit Corian met naadloos geïntegreerde spoelbak, en voorzien van vaatwasser, oven, dampkap, koelkast en 4 inductiekookplaten . Op maat gemaakte corian eettafel (Younic) met 2 uit fineer vervaardigde zitbanken gaan naadloos over in het gezellige zitgedeelte met gashaard, 2 comfortabele slaapbanken en de boekenkast rondom het raam met zitgedeelte. Nachthal met ingemaakte kast voorzien voor was-en droogmachine.Beide slaapkamers zijn voorzien van ingemaakte kasten en automatische verduisterende binnen- en zonwerende buitenscreens.De kinderslaapkamer heeft een op maat gemaakte bureau, zuidgericht terrasje alsook een drie-dubbel stapelbed.Badkamer bevat een inloopdouche en dubbel lavabo-meubel uit fineer.Naast het toilet is een technische ruimte met grote elektrische boiler en waterverzachter.Het volledige appartement is voorzien van NIKO homecontrol systeem met bewegingsensoren, LED verlichting en dimmers alsook integraal vernieuwde ramen. Tevens beschikt dit appartement over een privatieve kelderberging. Meubelen mogelijk aan te kopen (10.000€). EPC: 184 U.C. 2037983 Meer info en bezoeken: Immo De Beus 059/510.300
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Oostende (8400) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 75 m², 2 slaapkamers. Het pand dateert uit 1953. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 125.000, ofwel ± € 1.667 per m². Online sinds augustus 2019.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Albert I-Promenade 16, 8400 Oostende
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Albert I-Promenade 16, 8400 Oostende
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.