Isabellastraat 46-0201, 1703 Schepdaal
Isabellastraat 46-0201 - 1703 Schepdaal - Ruim duplex-appartement (75m²) met twee slaapkamers en zuid gericht terras.
Landelijk gelegen in het dorpscentrum van Sint-Gertrudis-Pede nabij openbaar vervoer.
Dit appartement bestaat op de eerste verdieping uit een inkomhal met vestiaire en wc, een ruime woonkamer (32,4m²) met veel natuurlijk licht en een volledig geïnstalleerde open keuken. De woonkamer verleent toegang tot het terras (Zuid) met prachtig landelijk uitzicht.
De tweede verdieping bestaat uit een nachthal met twee slaapkamers (18,2m² en 10m²) en een mooie badkamer met douche en ligbad.
Het appartement is energiezuinig, zeer goed onderhouden en instapklaar.
Er is tevens een grote garagebox met geïntegreerde kelder op de ondergrondse verdieping inbegrepen in de prijs.
Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping in een kleine residentie. Er is een lift aanwezig in het gebouw, alsook een gemeenschappelijke tuin.
EPC 206kWh/m²
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Isabellastraat 46-0201, 1703 Schepdaal
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Isabellastraat 46-0201, 1703 Schepdaal
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schepdaal.
Marktcijfers in Schepdaal
Vergelijkbare panden te koop in Schepdaal
Recent verkocht in Schepdaal
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.