Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frans de Ceusterlei 85, 2900 Schoten

Appartement in Schoten
2 slaapkamers
1 badkamers
€245.000

Frans de Ceusterlei 85 - 2900 Schoten - Prima onderhouden en ruim (- 100m²) gelijkvloers appartement met gezellige Z-tuin in een kleinschalige residentie te koop in Schoten.

Ligging: Deuzeld - Schoten, in een rustige en zeer residentiële straat, op - 10 min. van de autostrade. Openbaar vervoer en winkels op wandelafstand.

Omschrijving: Dit halfopen en gelijkvloers gelegen appartement werd in 2006 gerenoveerd en werd steeds netjes onderhouden.

Indeling:

We betreden dit appartement op de gelijkvloerse verdieping. De lichte leefruimte met grote raampartijen ligt aan de tuinzijde van het gebouw. Aansluitend vinden we de ingerichte open keuken. De tuin sluit aan op de leefruimte en ligt rondom het gebouw en kan van een ideale zon-oriëntatie genieten. Via een poortje hebben we toegang tot de straat. Centraal in het appartement treffen we de nachthal. Deze geeft toegang tot de ruime badkamer (met ligbad), het gastentoilet en de 2 slaapkamers.

EPC: 365 kWh/j/m²

Maandelijkse kosten: in aanvraag (- €30/maand)

Bijzonderheden:

- HR beglazing in ALU-kaders, elektrische rolluiken aanwezig.
- Kelderberging inbegrepen.
- Zonning (zuid) georiënteerde tuin met poortje naar de straat.
- CV op gas (Vaillant).
- Elektra conform AREI tot 2034.

Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag. Asbestveilige woning.Opgegeven oppervlaktes zijn steeds indicatief.P-score: B, G-score: B

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Schoten (2900), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is D (365 kWh/m²). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 269.000 naar € 245.000 (-9%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 245.000. Het omvat 2 slaapkamers, 1 badkamer. Het werd gerenoveerd in 2006. Online sinds juli 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 245.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1967
EPC
365 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
-C5V9VD0JCVS
Makelaar Code
95291
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/09/2023 Heylen Vastgoed €245.000
02/07/2023 Heylen Vastgoed €269.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Frans de Ceusterlei 85, 2900 Schoten

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1967.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 365 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is -C5V9VD0JCVS.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Schoten?
Dit pand wordt aangeboden voor 245.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frans de Ceusterlei 85, 2900 Schoten Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schoten.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten