Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Eethuisstraat 99-107-A2-1, 2900 Schoten

Appartement in Schoten
95 m² wonen
2 slaapkamers
€270.000

Eethuisstraat 99-107-A2-1 - 2900 Schoten - Appartement op de tweede verdieping met 2 slaapkamers en een zuid-georiënteerd terras in een hedendaags-modern nieuwbouwproject te Schoten. Het project omvat 16 appartementen op een centrale loctie te Schoten in de residentiële wijk Deuzeld.

Het appartement geniet volgende indeling:

U betreedt het appartement via de inkomhal. Deze geeft toegang tot de twee slaapkamers vooraan het appartement, een apart toilet en een badkamer. Verder geniet het appartement een lichte leefruimte met open keuken en berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.

De tuin achteraan het appartement (zuid-oriëntatie) met aangelegd terras is bereikbaar via de leefruimte. Tevens beschikt het appartement over een privatief te gebruiken tuin aan de voorzijde van het gebouw welke toegankelijk is via de slaapkamers.

Onder het gebouw wordt er een verdieping voorzien waar de autostaanplaasten (22) ingericht worden alsook verschillende bergingen en een fietsenstalling.
In het gebouw wordt een lift voorzien welke toegang geeft tot elke verdieping. De aankoop van een autostaanplaats (€25.000/stpl excl. kosten) en een berging (prijs v.a. €5.000/berg. excl. kosten) is verplicht.

De afwerking van de appartementen is sleutel-op-de-deur, wat wil zeggen dat u de kans heeft om het appartement volledig naar uw eigen smaak en goesting te laten afwerken.

Voor meer informatie, aarzel niet ons te contacteren op het nummer 03 337 50 70 of surf naar www.vbpartners.be/nieuwbouw.
Een mooi overzicht van het project kan u tevens terugvinden op de projectwebsite: www.silver-residence.be. FinancieelAankoop exclusief kosten:€270.000Prijs Constructie:€185.016Prijs Grond:€84.983BTW Constructie (6%):€11.101Registratie Grond (10%):€8.498Raming Ereloon Notaris*:€2.461Raming Aktekosten Notaris*:€525Totale Aankoopprijs:€292.685* Schatting op basis van deze parameters: hoofdverblijfplaats, natuurlijk persoon. Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op www.notaris.be.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Schoten (2900) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 2022. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 95 m², 2 slaapkamers. Online sinds juni 2021. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verhoogd van € 257.250 naar € 270.000 (+5%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 270.000, ofwel ± € 2.842 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 270.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
95 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 2.842
Aanvullende details
Referentie
5414520210618194659
Makelaar Code
VKA0317
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Ligging & buurt

Eethuisstraat 99-107-A2-1, 2900 Schoten

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 95 m².
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 270.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2022.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 5414520210618194659.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Eethuisstraat 99-107-A2-1, 2900 Schoten Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schoten.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten