Avenue De La Charmille - Haagbeukenlaan 6, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Over deze woning
Ontdek dit prachtig onderhouden en recent gerenoveerde appartement met twee slaapkamers, gelegen op de 13de verdieping van een 14 verdiepingen tellend gebouw. Het appartment beschikt over een royaal balkon waardoor u kunt genieten van het prachtige uitzicht. Bij binnenkomst loopt u de inkomhal binnen, uitgerust met een ingebouwde massief eiken kast. De volledig uitgeruste keuken biedt luxe apparaten, inclusief een koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser en wasmachine. De woon- en eetkamer zijn ruim opgezet en er is zelfs een speciale hoek die perfect zou zijn voor een kantoor aan huis. Er is ook een nachthal met een ingebouwde massief eiken kast, een moderne badkamer en apart toilet. De eerste slaapkamer van 14m2 heeft een grote ingebouwde kast en de tweede slaapkamer is ongeveer 9m2 groot. Het appartement wordt helemaal compleet gemaakt door het +/-15m2 grote balkon en een ondergrondse kelder. Optioneel kunt u voor € 35.000 extra een afgesloten garagebox van ongeveer 17m2 aanschaffen, deze heeft een elektrische garagedeur en beveiligde toegang. Het gebouw zelf is goed onderhouden en biedt een riante prive parkeergelegenheid voor bewoners en gasten (volledig gerenoveerd in 2020), fietsenstalling en een vuilnisruimte. Daarnaast is er geen sprake van grote toekomstige renovatiewerken. De locatie van het gebouw is ideaal in een rustige, groene omgeving, nabij metrostation Roodebeek, verschillende scholen en kinderdagverblijven, en winkelen is gemakkelijk bij Cora, Woluwe Shopping, Cameleon, en nog veel meer. Het gebouw voldoet aan de elektriciteits- en liftvoorschriften en het verwarmingssysteem is in 2022 gerenoveerd (warmtekrachtkoppeling). De PVC kozijnen zijn voorzien van dubbel glas. De kosten bedragen €300 (voor warm en koud water, verwarming, conciërge, syndicus en onderhoud van het gebouw), plus nog eens €90 voor het reservefonds. Het appartement is beschikbaar voor bezichtigingen vanaf 2 april. Gelieve makelaars zich te onthouden.
Omschrijving van de makelaar
Avenue De La Charmille - Haagbeukenlaan 6 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe - Appartement deux chambres au 13ème étage (sur 14), avec un grand balcon. Récemment rénové et bien entretenu.
Composé de:
- hall d'entrée avec un armoire intégré (chêne massif);
- cuisine hyperéquipée (réfrigérateur, congélateur, micro-ondes, lave-vaisselle, lave-linge);
- salon/salle à manger spacieux, avec un coin séparé parfait pour un espace bureau;
- hall de nuit avec un armoire intégré (chêne massif);
- une salle de bains moderne et des toilettes séparées;
- chambre 1 (14m2) avec un grand placard intégré;
- chambre 2 (9 m2);
- balcon (/-15 m2);
- cave.
Il est possible d'acheter un garage box fermé (/-17 m2, porte de garage électrique et porte sécurisée) pour 35 000 €.
L'immeuble est bien entretenu et il dispose d'un grand parking privé pour les résidents et les invités (entièrement rénové en 2020), d'un local à vélos et d'un local poubelles. Aucun gros travaux n'est prévu. Il est situé dans un quartier calme et verdoyant, à proximité du métro Roodebeek, de nombreuses écoles et crèches, ainsi que des commerces (Cora, Woluwe Shopping, Cameleon, etc.).
Électricité et ascenseurs conformes. Système de chauffage rénové en 2022 (cogénération). PEB E, mais le certificat avait été délivré avant la rénovation. Châssis en PVC équipés de doubles vitrages.
Charges : 290 € (eau chaude/froide, chauffage, concierge, syndic, entretien de l'immeuble) 90 € (fonds de réserve).
Agences s'abstenir.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Sint-Lambrechts-Woluwe (1200), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 76 m². Online sinds maart 2024. Het pand dateert uit 1968. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 325.000 naar € 310.000 (-5%). Het EPC-label is C (260 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 310.000, ofwel ± € 4.079 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue De La Charmille - Haagbeukenlaan 6, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue De La Charmille - Haagbeukenlaan 6, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Lambrechts-Woluwe.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.