Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gemeenteplein 2-bus-C1, 1853 Strombeek-Bever

Appartement in Strombeek-Bever
2 slaapkamers
1 badkamers
€172.000

Over deze woning

Ben je op zoek naar een appartement op een strategische locatie met vlotte verbindingen naar de snelwegen? Dan is dit appartement in Strombeek-Bever zeker iets voor jou! Het betreft een 2-slaapkamerappartement, ideaal gelegen en omvat een ruime inkomhal met bergkast voor extra opslag. Het hoogtepunt is de lichtrijke woonkamer waar je volop kan genieten van natuurlijk daglicht. De keuken is volledig ingericht en klaar om je culinaire talenten in te ontplooien. Daarnaast beschikt het appartement over twee comfortabele slaapkamers waar je helemaal tot rust kan komen. De badkamer is uitgerust met een lavabo en ligbad om na een lange dag heerlijk te ontspannen. Voor gasten is er een apart gastentoilet voorzien. Bovendien bestaat de mogelijkheid om een eigen staanplaats aan te kopen, zodat je nooit meer op zoek hoeft naar een parkeerplek. Heb je interesse in dit prachtige appartement? Neem dan zonder aarzelen contact op met Dewaele Vastgoedgroep, ons kantoor in Strombeek-Bever staat voor je klaar.

Omschrijving van de makelaar

Gemeenteplein 2-bus-C1 - 1853 Strombeek-Bever - Met een vlotte verbinding naar de snelwegen, kent dit 2-slaapkamerappartement de ideale ligging.

De indeling van het appartement te Strombeek-Bever ziet er als volgt uit:

- Ruime inkomhal met bergkast
- Lichtrijke woonkamer
- Ingerichte keuken
- 2 slaapkamers
- Badkamer met lavabo en ligbad
- Gastentoilet

Er is een mogelijkheid om een staanplaats aan te kopen.

Meer interesse
Aarzel dan niet om contact op te nemen met Dewaele Vastgoedgroep, kantoor Strombeek-Bever.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 172.000
Type
Appartement
EPC
1270 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D.
Aanvullende details
Referentie
JCWIMH-5-TQX
Makelaar Code
177696
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Gemeenteplein 2-bus-C1, 1853 Strombeek-Bever

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft het appartement in Strombeek-Bever?
Het appartement in Strombeek-Bever heeft 2 slaapkamers.
Is er de mogelijkheid om een staanplaats aan te kopen bij dit appartement?
Ja, er is de mogelijkheid om een staanplaats aan te kopen bij dit appartement.
Wat zijn de voorzieningen in de badkamer van dit appartement?
De badkamer van dit appartement is uitgerust met een lavabo en ligbad.
Met wie kan ik contact opnemen als ik geïnteresseerd ben in dit appartement?
Als u geïnteresseerd bent in dit appartement kunt u contact opnemen met Dewaele Vastgoedgroep, kantoor Strombeek-Bever.
Is de keuken van het appartement ingericht?
Ja, het appartement beschikt over een ingerichte keuken.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Gemeenteplein 2-bus-C1, 1853 Strombeek-Bever Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Strombeek-Bever.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten