De Deckerstraat 24-W7, 9240 Zele
De Deckerstraat 24-W7 - 9240 Zele - Instapklaar duplex appartement met 3 slaapkamers Bent u op zoek naar een ruime appartement met veel mogelijkheden Kom dan zeker een kijkje nemen.
Dit appartement is maar liefst 249m2 groot en heeft 2 ruime terrassen die beide aansluiten aan de leefruimte.
Naast de open leefruimte is het appartement ook uitgerust met 2 badkamers, wasplaats, praktisch ingerichte keuken, bureauruimte, 3 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer zeker nog opgesplitst kan worden.
Naast de centrale verwarming op aardgas die voorzien is voor het hele appartement, kan je ook kiezen om te verwarmen met de elektrische vloerverwarming, het aircosysteem en het gasvuur dat ook nog apart voorzien is.
Enkele troeven:
- aluminium ramen met dubbele beglazing
- aircosysteem
- condensatie ketel van 4 jaar oud
- dak 6 jaar geleden vernieuwd
Bij dit appartement dient ook een autostaanplaats aangekocht te worden voor 20.000 euro
Wenst u meer info over dit appartement Neem dan gerust contact op via info@hestor.be of 052/20 05 05
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
De Deckerstraat 24-W7, 9240 Zele
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
De Deckerstraat 24-W7, 9240 Zele
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zele.
Marktcijfers in Zele
Vergelijkbare panden te koop in Zele
Recent verkocht in Zele
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.