Groenstraat 1, 9620 Zottegem
Groenstraat 1 - 9620 Zottegem - Voor meer informatie of een bezoek, contacteer Daan van OC Vastgoed op 0474 25 55 78. U kan de beschikbare documenten downloaden via onze website www.ocvastgoed.be - Dit appartement met 2 slaapkamers bevindt zich op de 3e verdieping van de residentie "HAVANA", de eigendom verkeert in een goed onderhouden staat en situeert zich uiterst centraal langs de Groenstraat te Zottegem, het openbaar vervoer, supermarkten, scholen... bevinden zich op wandelafstand!
Indeling: inkomhal, lichtrijke keuken met aansluitend een ruim terras, leefruimte met haard en eetplaats, 2 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon en 1 momenteel ingericht als 2e leefruimte), badkamer met douchebad, badkamermeubel en bidet, bergruimte, afzonderlijk toilet, vestiaire(kast).
Het gebouw is voorzien van een lift. Er kan een parkeerkaart aangevraagd worden zodat parkeren voor het gebouw mogelijk is. Centrale verwarming aanwezig, grotendeels dubbele beglazing.
EPC: 325. Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag dd. 15/10/2021. Geen risicozone voor overstromingen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Groenstraat 1, 9620 Zottegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Groenstraat 1, 9620 Zottegem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zottegem.
Marktcijfers in Zottegem
Vergelijkbare panden te koop in Zottegem
Recent verkocht in Zottegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.