Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koninginlaan 4, 8370 Blankenberge

Garage in Blankenberge
€39.500

Koninginlaan 4 - 8370 Blankenberge - Geen zin om je auto buiten te laten staan in deze drukke stationsbuurt of ben je het beu om parking te zoeken

IK heb een overdekte autostaanplaats in Residentie Palace 2 – gelegen op de hoek van het Koning Leopold III-plein 9 en Koninginlaan 2/4 te Blankenberge.

Deze autostaanplaats is ideaal gelegen (Op 2 minuten wandelafstand van het station - op 500 meter van het strand).

De poort gaat open met afstandsbediening en de parking is gelegen op de -1. Ideaal om te parkeren tussen 2 palen - en gelegen naast de toegang naar de lift.

Aarzel niet me te contacteren

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 39.500
Type
Garage

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/06/2026 Immo Marina Blankenberge €299.000
07/08/2023 Caenen €100

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koninginlaan 4, 8370 Blankenberge

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Blankenberge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten