Bozestraat 49, 8501 Heule
Bozestraat 49 - 8501 Heule - Op de rand van het bruisende centrum van Heule vinden we deze instapklare rijwoning terug.De inkomhal (met op maat gemaakte kasten) brengt ons in de woonkamer met plaats voor een zit- en eetplaats.Aansluitend hierop bevindt zich de ruime keuken (kookplaat, dampkap, oven, dubbele spoelbak). Via de keuken hebben we toegang tot de kelder, het terras en de badkamer.De 1e badkamer is uitgerust met ligbad met douche, dubbel lavabomeubel en toilet.Op de 1°verdieping vinden we twee slaapkamers terug en een 2e badkamer (uitbouw/nieuwbouw 2012) met inloopdouche, lavabo en toilet.De 2°verdieping is voorzien van een 3e zeer ruime slaapkamer. Deze kan dienst doen als master bedroom met bijhorende dressing of opgesplitst worden in meerdere kamers.De zolder is bereikbaar via zolderluik en doet dienst als extra bergruimte.Via het terras komen we aan de garage, welke plaats biedt voor het parkeren van één wagen.Deze is te bereiken via een uitweg in de naastliggende straat.Troeven:* Centrale ligging* Elektriciteit conform tot 2037* 2 badkamers* Garage met uitweg* Extra bergruimte (Zolder & kelder)* Grotendeels gerenoveerd
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bozestraat 49, 8501 Heule
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Bozestraat 49, 8501 Heule
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Heule.
Marktcijfers in Heule
Vergelijkbare panden te koop in Heule
Recent verkocht in Heule
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.