Brugseweg 370, 8900 Ieper
Brugseweg 370 - 8900 Ieper - Deze prachtige woning vinden we terug in het gegeerde Sint-Jan dichtbij de oprit van de A19.
Bij binnenkomst van de woning komen we in de ruime inkomhal waarbij we rechts naar de kelder kunnen en links in de garage terechtkomen. Hier is voldoende plaats voor 2 auto's, ook op de oprit kun je minstens 2 auto's kwijt. Rechtdoor komen in de eetkamer met rechts hiervan de open keuken met berging aansluitend en links een zeer grote leefruimte waar in zijn geheel veel lichtinval is dankzij de grote raampartijen achteraan de woning. Via 2 schuiframen komen we terecht in de achtertuin met zwembad, hier vinden we ook enkele palmbomen terug met een bijhorende toffe bar waardoor je volledig in de vakantiesfeer vertoeft. Boven bevinden zich 4 slaapkamers waarvan 1 met dressing. Boven vinden we ook een badkamer met bad en inloopdouche terug met een apart toilet. Deze woning heeft nog net wat afwerking nodig. Voor wie op zoek is naar een moderne woning met veel lichtinval en zwembad. Neem zeker contact met ons op!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Brugseweg 370, 8900 Ieper
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Brugseweg 370, 8900 Ieper
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ieper.
Marktcijfers in Ieper
Recent verkocht in Ieper
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.