Reepkenslei 63, 2550 Kontich
Reepkenslei 63 - 2550 Kontich - Nieuwbouw langgevelhoeve op 2.739m² in kempisch landelijke s
Nieuwbouw langgevelhoeve op 2.739m² in kempisch landelijke stijl, welke wordt verkocht als ruwbouw wind- en waterdicht, bestaande uit : Ruime inkom met vestiaire, toilet, bib/TV hoek, ruime woonkamer met geïntegreerde leefkeuken & mogelijk OH, bijkeuken met berging & douche, mudroom, ondergronds : Volledig onderkelderd met vrije hoogte van 2m50, 1eV : Nachthall, slaapkamer 1 met aansluitende dressing & badkamer, buro, slaapkamer 2 met aansluitende badkamer, slaapkamer 3 met aansluitende badkamer & apart toilet. Mogelijkheid tot bouw achteraan van bijgebouw/schuur als garage of extra berging. Deze unieke hoeve wordt gebouwd in één geheel met het aanpalend gebouw in typische oude Kempisch landelijke stijl met volgende afwerking : Dubbel Meer info...
bewapende betonkelder, rioleringsstelsel en putten volgens voorschriften, traditioneel metselwerk met snelbouw en gevelsteen in oude klampsteen (kruisverband), met de hand gefrijnde arduinen plint aan de gevels, arduinen dorpels & lintelen, eiken omkadering ramen, spouwisolatie 2x6cm kruiselings geplaatst, betonplaat 1e & 2eV met predallen en 14cm stortbeton, traditionele daktimmer, goten en afvoeren in zink, dakbedekking met oude gerecupereerde vlaamse pannen met sluiting (blauw gesmoord) & dakkapellen en kijkers in natuurleien. Zwart gelakte houten raamkaders in retro stijl met K-waarde 1.0. Verdere afwerking is ten laste van de koper, doch kan door de aannemer mee gecoordineerd worden. Kosten architect en stabiliteitsingenieur inbegrepen [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Reepkenslei 63, 2550 Kontich
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Reepkenslei 63, 2550 Kontich
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.
Marktcijfers in Kontich
Recent verkocht in Kontich
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.