Jan Vanderstraetenstraat 16, 1600 Leeuw-saint-pierre
Jan Vanderstraetenstraat 16 - 1600 Leeuw-saint-pierre - - ONDER OPTIE ---
Deze rustig gelegen bel-étage met 3 slaapkamers nabij het Pater Damiaanpark en op enkele minuten van het centrum van Negenmanneke met alle wensbare voorzieningen (lagere school, sportinfrastructuur, winkels, openbaar vervoer). Werd in 2015 volledig gerenoveerd. Het dak werd geïsoleerd, nieuwe deuren werden geplaatst alsook een nieuwe trap en tuin. in 2012 werd ook een nieuwe hoog-rendement ketel geplaatst. Op het gelijkvloers beschikt u over een garage met parkeerplaats voor 2 voertuigen, en een wasplaats voorzien van de nodige wateraansluitingen en een ruime inkomhal. Eens op het eerste verdiep beschikt u over een zeer ruime en natuurlijk verlichtte living met open haard en een aansluitend terras (33,7m2 ). Verder vindt u hier ook een zeer modern ingerichte keuken en sanitaire ruimte. Op het tweede verdiep bevinden zich de master bedroom (18,4m2 ), 2 slaapkamers (12,4m2 & 9,4m2 ), 1 badkamer en een extra sanitaire ruimte.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Jan Vanderstraetenstraat 16, 1600 Leeuw-saint-pierre
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Jan Vanderstraetenstraat 16, 1600 Leeuw-saint-pierre
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leeuw-saint-pierre.
Marktcijfers in Leeuw-saint-pierre
Recent verkocht in Leeuw-saint-pierre
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.