Canadalaan 31, 2940 Stabroek
Canadalaan 31 - 2940 Stabroek - In een aangename rustige wijk nabij het centrum van Kapellen vinden we deze bel-etage met de volgende indeling: inkomhal met apart gasten toilet, een bureel ruimte met toegang naar de tuin via een schuifraam , een wasruimte en de eerste garage.
Op de eerste verdieping vinden we de ruime woonkamer (41m²) met open keuken voorzien van koelkast - diepvriezer - oven - micro golfoven - vaatwasser - ceramische kookplaat en dampkap.
Op de tweede verdieping bevinden zich 3 slaapkamers ( 18m² - 11.5m² - 8.5m²) en een royale badkamer voorzien van ligbad - inloopdouche - dubbele lavabo en toilet.
De woning beschikt tevens over een naastgelegen tweede garage dewelke toegankelijk is langsheen de tuin. Hierdoor beschikt de tuin over een breedte van 9 meter wat een ruimtelijk gevoel met zich meebrengt.
Electricititeit conform -pvc ramen met dubbele beglazing - dak voorzien van isolatie en nieuwe roofing in 2011,kortom: Een instapklare woning!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Canadalaan 31, 2940 Stabroek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Canadalaan 31, 2940 Stabroek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Stabroek.
Marktcijfers in Stabroek
Vergelijkbare panden te koop in Stabroek
Recent verkocht in Stabroek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.