Steenstraat 3, 8820 Torhout
Steenstraat 3 - 8820 Torhout - In het rustige Wijnendale vinden we deze instapklare woning die volledig omringd is door het groen. Het prachtig perceel heeft een totale oppervlakte van maar liefst 7068 m² en heeft ook een private oprijlaan.
Deze recent gebouwde woning (2007) geniet van een bruikbare vloeroppervlakte van 313 m². De indeling op het gelijkvloers is als volgt: royale inkomhal met gastentoilet, mooie lichtrijke leefruimte met aansluitend een volledig geïnstalleerde keuken, ruime berging/wasplaats, 2 badkamers, polyvalente ruimte en bijkeuken.
Op de eerste verdieping zijn er 6 slaapkamers waarvan één met dressing en een bureel.
Daarnaast is er een dubbele garage, 2 loodsen (407 m² & 219 m²) en paardenstalling aanwezig. De loodsen zijn bereikbaar via een aparte oprit. Er is nog de mogelijkheid om de omringende weilanden van ca. 38.949 m² bij aan te kopen.
Kortom, een absolute buitenkans voor wie op zoek is naar privacy, ruimte en natuur! Bel snel om je bezoek in te plannen naar Sebastien op het nummer 0477 09 09 09.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Steenstraat 3, 8820 Torhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Steenstraat 3, 8820 Torhout
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Torhout.
Marktcijfers in Torhout
Vergelijkbare panden te koop in Torhout
Recent verkocht in Torhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.