Jacobsmarkt 28, 2300 Turnhout
Jacobsmarkt 28 - 2300 Turnhout - Deze woning is de rechtse van de drie aan elkaar geschakelde woningen die afgewerkt wordt opgeleverd. Enkel de keuken moet hierin nog zelf voorzien worden. De woning beschikt over een afgescheiden privtuin en ligt aan het binnenplein van de Jacobsmarkt waardoor ze zeer rustig en centraal gelegen is, in de binnenstad van Turnhout nabij de Grote Markt en naast Residentie Jacobsmarkt. Deze woning beschikt over een inkomhal met gastentoilet, leefruimte met toegang tot het terras en de tuin, eetruimte en keuken met aansluitend de berging. Op de 1ste verdieping bevindt zich de masterbedroom met ruime dressing en aansluitend douchekamer, apart toilet, badkamer en bergruimte. Op de bovenste verdieping treffen we nog de nachthal en de 2 overige slaapkamers aan. Er is toegang via de woning naar de ondergrondse garage die afgesloten is met een sectionaal poort. Grondopp. ca 200 m. Informatieplicht : Vg - Gdv - Gvkr - Wg
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Jacobsmarkt 28, 2300 Turnhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Jacobsmarkt 28, 2300 Turnhout
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Turnhout.
Marktcijfers in Turnhout
Vergelijkbare panden te koop in Turnhout
Recent verkocht in Turnhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.