Kaart
Hogerheistraat 55, 1880 Kapelle-op-den-Bos
Hogerheistraat 55 - 1880 Kapelle-op-den-Bos - Mogelijkheden
Dit grote perceel van maar liefst 19a38ca biedt een unieke kans voor projectontwikkelaars of individuele kopers met een visie. De huidige woning op het perceel is toe aan volledige renovatie. Gezien de grootte en de ligging van het perceel, zou het ook een interessante optie zijn om de bestaande structuur af te breken en het terrein op te splitsen in twee afzonderlijke bouwgronden. Het perceel is zuid georiënteerd en geniet van een prachtig open zicht aan de achterzijde wat extra charme en waarde toevoegt.
Ben je op zoek naar een groot perceel met tal van mogelijkheden Aarzel dan niet om contact op te nemen en een bezoek in te plannen. Dit is een unieke kans om een veelzijdig stuk grond te ontdekken dat perfect kan passen bij jouw wensen en plannen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.