Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Koepoortstraat 35, 2000 Antwerpen

Handelspand in Antwerpen
84,5 m² wonen
4 slaapkamers
1 badkamers
€250.000

Lange Koepoortstraat 35 - 2000 Antwerpen - Of je nu je eigen crossfitcenter wilt opstarten, of een supercentrale coworkingspace, dit gelijkvloers heeft niet alleen een toplocatie, maar ook een fijne binnenkoer en twee polyvalente ruimtes die je van mekaar kunt scheiden.
In de gekende, autoluwe Lange Koepoortstraat, net tegenover de Zirkstraat, vind je in een statig gebouw met een blauwe poort, dit handelsgelijkvloers. Je stapt er meteen binnen door de glazen voordeur, die samen met de grote raampartijen zorgt voor voldoende lichtinval.
Grote, lichte ruimtes Deze polyvalente ruimte heeft een zwarte tegelvloer die doorloopt naar de tweede, kleinere ruimte achteraan. Een grote ingemaakte kast kan handig zij om persoonlijke spullen of kleren van je toekomstige cliënten in te stockeren. En een deur kan beide ruimtes van mekaar afsluiten. De kleinere ruimte achteraan geeft via een glazen deur uit op de binnenkoer: een fijne buitenplek middenin de stad.
Helemaal achteraan vind je tot slot nog een badkamer-slash-keukentje, met zowel een douchecabine, als een compacte, verzorgde keuken met een elektrisch fornuis, dampkap, spoelbak, microgolf, koelkast en wat kastruimte. Vanuit de achterste ruimte heb je bovendien ook toegang tot de droge kelder van 21m2.
Je hebt hier ook airco, wel handig als je deze ruimte zou gebruiken als work-outplek. Maar evengoed transformeer je het hier tot fijne coworkplek, of kunstgalerij.

Centraler wordt het niet Met de Grote Markt op amper 100 meter van je deur, mag je dit pand gerust supercentraal noemen. Je zit hier in een autoluwe straat in het historische stadscentrum, met heel veel passage, heel wat restaurants en cafeetjes, en ook het MAS en de Schelde zijn hier nooit veraf. Handig: verderop in de straat heb je ook nog velo-stations.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 250.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
84 m²
Prijs/m²
€ 2.976
EPC
759 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.290
Referentie
DZ39QI48XXK0
Makelaar Code
10229
EPC Certificaat
20230111-0002777456-KNR-1.
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Info aangevraagd
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Info aangevraagd
Verkavelingsvergunning
Info aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Info aangevraagd
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/11/2025 Particulier €2.150
01/09/2023 De Meester €1.850

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Koepoortstraat 35, 2000 Antwerpen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten