Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Diepestraat 89, 2060 Antwerpen

Handelspand in Antwerpen
213 m² wonen
133 m² perceel
4 slaapkamers
€270.000

Diepestraat 89 - 2060 Antwerpen - Centraal gelegen te renoveren handelspand. Het gebouw bestaat uit een winkel op het Gvl en een aparte inkomdeur voor de woonruimte op de eerste en het tweede verdieping . Ligt in centrale locatie, strategisch in het hart van Antwerpen, biedt gemakkelijke toegang tot belangrijke verkeersaders en openbaar vervoer, waardoor klanten en medewerkers gemakkelijk kunnen bereiken. De ligging in een drukke straat met veel voetgangers en voorbijgangers biedt talloze commerciële kansen, ideaal voor een verscheidenheid aan bedrijfstakken en ondernemingen. Winkels, restaurants, culturele instellingen en scholen zijn allemaal op loopafstand, wat de aantrekkelijkheid van de locatie versterkt. Indeling: Gvl: -Winkel ca 133m² - Volledig onderkelderd. Eerste verdieping: - living ca 26m² -2 slaapkamers -Keuken. -Douchekamer. Tweede verdieping: -2 slaapkamers Zolder verdieping: -Ca 10m²
Ben je op zoek naar een gebouw voor een vrij beroep Ben je ondernemer
Zoek niet verder en neem zo snel mogelijk contact met ons !

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 270.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
213 m²
Grond
133 m²
Prijs/m²
€ 1.268
Aanvullende details
Referentie
02ZYBJ3GO9SS
Makelaar Code
1317185
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nog niet aangevraagd
Dagvaarding uitgebracht
Nog niet aangevraagd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nog niet aangevraagd
Verkavelingsvergunning
Nog niet aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Nog niet aangevraagd
Overstromingsgevoelig gebied
Nog niet aangevraagd

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/02/2024 Janssen en Janssen €270.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Diepestraat 89, 2060 Antwerpen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten