Genkersteenweg 249, 3500 Hasselt
Genkersteenweg 249 - 3500 Hasselt - Dit commercieel gebouw, een schitterende ligging langs de drukke verbindingsweg tussen Hasselt en Genk. Gelegen Genkersteenweg 249 te Hasselt maakt dit een goede locatie voor iedere onderneming.Het pand kan zeer multifunctioneel benut worden en kunnen dienen voor diverse winkel en kmo doeleinden. Dit pand heeft ook grote etalageramen aan de voorzijde. Er is een grote parking voor de deur. Pand gelegen langs Carpetright en tegenover toonzaal Vanmarcke.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (handelspand) in Hasselt (3500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 950 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.950.000, ofwel ± € 2.053 per m². Online sinds april 2022.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Genkersteenweg 249, 3500 Hasselt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Genkersteenweg 249, 3500 Hasselt
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.
Marktcijfers in Hasselt
Vergelijkbare panden te koop in Hasselt
Recent verkocht in Hasselt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.