Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Merodelei 150-1, 2300 Turnhout

Handelspand in Turnhout
170 m² wonen
€199.000

De Merodelei 150-1 - 2300 Turnhout - ALTIJD AL GEDROOMD VAN EEN EIGEN ZAAK DAN IS DIT UW KANS!

Gelegen op een absolute zichtlocatie vindt u dit opvallende hoekpand terug.

Veel parkeerplaats in de buurt, Check! Goed opvallend pand, dus lage kosten voor publiciteit en amper advertenties nodig, Check! Direct beschikbaar, Check!

Middels de ingang op de hoek komt u in de eerste, grote open ruimte binnen. Door de casco, industriële uitstraling kunt u direct beginnen aan de afwerking die u voor uw zaak zou wensen.
Aan de open ruimte grenzen de toiletten en hierachter meerdere polyvalente ruimten alsook een praktische keuken. Een eigen zij-ingang met mogelijkheden voor opslag of een kantoorruimte, de mogelijkheden zijn ontelbaar.

Buiten is er een strook naast het pand eigendom van dit pand dus mogelijk te gebruiken voor een buitenpresentatie.

Dit pareltje moet u gezien hebben en erbij uw fantasie de vrije loop laten gaan!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
170 m²
Prijs/m²
€ 1.171

Ligging & buurt

De Merodelei 150-1, 2300 Turnhout

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Turnhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten