Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bellestraat 148, 1790 Affligem

Huis in Affligem
€290.000

Bellestraat 148 - 1790 Affligem - Deze gezellige en knusse eengezinswoning bevindt zich op een invalsweg van Affligem met super bereikbaarheid als grote troef*. Zij werd in 2018 volledig gerenoveerd met aandacht voor kwaliteit en efficiëntie. Het gelijkvloers geeft direct een ruimtelijk gevoel en is als volgt opgedeeld: een gastentoilet, een ruim salongedeelte met aansluitend de eethoek dewelke uitgeeft op de open keuken(inductie kookfornuis, oven, microgolfoven, vaatwasser...) met daarop volgend de bergruimte/waslokaal. Vanuit de leefruimte bereikt men de bovenverdieping die bestaat uit 2, mogelijk 3, slaapkamers(2 slaapkamers 1 dressing), de badkamer met inloopdouche, ligbad, lavabomeubel en toilet. *Troeven van deze woning: zeer vlot bereikbaar oa. autosnelweg, treinstation, winkels ...., instapklaar. Heeft u interesse in deze aanbieding aarzel dan zeker en vast niet ons te contacteren voor een bezoekmoment via affligem@immoaccenta.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 290.000
Type
Huis
Bouwjaar
1939
EPC
206 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 609
Referentie
KAX2ZBZSK-M3
Makelaar Code
4958487
EPC Certificaat
2675490
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
mogelijk overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/10/2022 Accenta Vastgoed €290.000
07/02/2008 -- €190.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bellestraat 148, 1790 Affligem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Bellestraat 148, 1790 Affligem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Affligem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten