Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Begijnenvest 66, 2000 Antwerpen

Huis in Antwerpen
205 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€439.000

Begijnenvest 66 - 2000 Antwerpen - Zin om je tanden te zetten in een stevig renovatieproject met massa’s potentieel Dan is dit enorme herenhuis met maar liefst 6 slaapkamers iets voor jou. Strippen, weer opbouwen en genieten maar, van dit pareltje op een absolute toplocatie tussen de Britselei en het Mechelseplein.
Vanop straat zie je het al: de gevel van dit herenhuis verraadt heel wat geschiedenis én authenticiteit… Na een opknapbeurt schittert die als weer tevoren, net zoals de andere huizen hier in deze fijne buurt. Het huis zelf heeft ook een stevige renovatie nodig, maar dan heb je nadien ook echt een absolute catch. Originele elementen zoals de hoge plafonds, sierlijsten, sierschouwen en plankenvloeren ga je zeker willen houden.
Authentieke elementen, veel licht en 6 kamers! Met z’n grote garage van 58m2 - deels ondergronds - heb je hier altijd parkeerplaats binnen én voor de deur, om nog maar te zwijgen van de opslagruimte hier. De hal, leefruimte, badkamer en open keuken kan je renoveren, of helemaal openwerken en weer opbouwen naar jouw wensen. Misschien wil je wel een grote leefkeuken met een enorm schuifraam naar de tuin toe Die heeft met z’n 26m2 een goede maat, en je kunt ervoor kiezen om weer gras of meer groen aan te leggen bijvoorbeeld, met een stukje terras erbij.
Hoe hoger je gaat, hoe meer het herenhuisgevoel naar boven komt, met hoge plafonds, veel lichtinval, oude plankenvloeren die je kunt opschuren en véél kamers. Zes om precies te zijn, twee op elke verdieping, inclusief twee badkamers. Plaats genoeg dus om te spelen met de indeling. Wil je een verdieping als leefruimte reserveren Dat kan. Of liever een thuiswerkplek XL Geen probleem! Grote ensuite kamers installeren, gastenkamers maken, of extra kamer met loftgevoel creëren op de gezellige zolderverdieping onder het dak Jij kiest.
Vlakbij het Mechelseplein en het Zuid Je woont hier echt in het midden van de stad, met zicht op een gezellig pleintje met bomen en groen voor je deur. Het Zuid is enkele straten veraf, net als het toffe Mechelseplein met z’n cafeetjes en restaurants. Trams, bussen, velostations… je hebt het hier voor het kiezen. En rondje lopen kan je in het nabijgelegen Stadspark, waarvoor je enkel de Leien hoeft over te steken.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 205 m². Het EPC-label is E (471 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 439.000, ofwel ± € 2.141 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 763. Online sinds januari 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 439.000
Type
Huis
Bewoonbaar
205 m²
Prijs/m²
€ 2.141
EPC
471 kWh/m² E
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 763
Referentie
E6N-C68JK0LK
Makelaar Code
10155
EPC Certificaat
20221201-0002741684-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Info aangevraagd
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Info aangevraagd
Verkavelingsvergunning
Info aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Nog niet aangevraagd
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/08/2023 Immovasta €399.000
08/08/2023 Immovasta €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Begijnenvest 66, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is E6N-C68JK0LK.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 439.000 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 205 m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 471 kWh/m².
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Nog niet aangevraagd.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Begijnenvest 66, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten