Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Graaf van Egmontstraat 14, 2000 Antwerpen

Huis in Antwerpen
286 m² wonen
185 m² perceel
€945.000

Graaf van Egmontstraat 14 - 2000 Antwerpen - Via de wellimmo-site kan u reeds de videotour, het gunstig EPC-attest(B), het conform EK en de asbestinventaris, alsook het grondplan downloaden ("documenten")

Pal op het Zuid treffen we dit uitzonderlijk gelijkvloers duplexappartement van maar liefst 286m² in een statige herenwoning met een uitzonderlijke gevelbreedte van 8 m, vlak aan het K.M.S.K.A., het Zuidpark en de Marnixplaats, de mooiste locatie van Antwerpen!
Het volledig gerenoveerde appartement met aangename buitenruimte (30m²) is uiterst hoogwaardig afgewerkt en combineert fantastische authentieke elementen met moderne toetsen en technieken. De royale plafondhoogte (4,5m!) en uitzonderlijke breedte van de leefvertrekken zorgen voor een ongekend ruimtegevoel, de ultieme luxe.
De open leefkeuken met composieten werkblad is volledig voorzien van kwaliteitstoestellen (waaronder het Lacanche-fornuis, en de maatwerk Venduro-afzuiging), via verborgen deuren in de prachtige fineerwand krijgen we toegang tot een handige bijkeuken enerzijds en aan de inkomzijde tot een gastentoilet met handenwasser anderzijds.
Via een interne trap in de keuken hebben we toegang tot het Souterrain,hier bevinden zich 3 slaapkamers (22m², 18m² en 12m²), de badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel, een dressing, een 2de toilet, een wasplaats en een handige extra bergruimte.  

De maandelijkse lasten zijn zeer laag (/-65€) en in de nieuwe ondergrondse Q-park achter de hoek kan u als bewoner genieten van een gegarandeerde plaats aan uiterst democratisch tarief (85€/maand), de kers op de taart! Kom deze unieke vastgoedparel snel ontdekken!

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 286 m², een perceel van 185 m². Het werd gerenoveerd in 2023. Het EPC-label is B (121 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 945.000, ofwel ± € 3.304 per m². Online sinds mei 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 945.000
Type
Huis
Bewoonbaar
286 m²
Grond
185 m²
Prijs/m²
€ 3.304
EPC
121 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
9BF41EFHOPQJ
EPC Certificaat
20240318-0003180605-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/08/2024 Wellimmo €945.000
05/05/2024 Wellimmo €945.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Graaf van Egmontstraat 14, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 286 m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 121 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 9BF41EFHOPQJ.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.304 euro per m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De vraagprijs is 945.000 euro.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Graaf van Egmontstraat 14, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie

Marktcijfers in Antwerpen

€781.415gem. huis te koop
€543.373gem. appartement te koop
Alle vastgoedprijzen & prijsevolutie in Antwerpen →

Vergelijkbare panden te koop in Antwerpen

Recent verkocht in Antwerpen

Terug naar resultaten