Sint-Jansvliet 2, 2000 Antwerpen
Sint-Jansvliet 2 - 2000 Antwerpen - Modern appartement, stijl "City loft", van /-140m² gelegen op de 2de verdieping van het gebouw “Entrepot de Congo”. Vermits deze City loft gelegen is aan de straatzijde heeft deze als voordeel dat je een mooi en vrij uitzicht hebt op de St-Jansvliet , tunnelplaats en de schelde.
Indeling: Inkomhal met veiligheidsdeur. Zeer ruime woonkamer met open keuken (10,50m x 8,70m), die makkelijk kan ingedeeld worden in salon, eetkamer en bureelhoek of (extra slaaphoek). Ingerichte open keuken (boven- en onderkasten, dampkap, koelkast, diepvries, elektrisch kookvuur en oven, vaatwasser). Een zéér ruime sanitaire aparte blok met afzonderlijk toilet, afzonderlijke berging voor wasmachine en droogkast veel opbergruimte.
Badkamer met lavabo, ligbad, handdoekdroger. Aparte kleine berging (1m x 1m) voor bv. vestiaire of dergelijke.
Vanuit het leefgedeelte en de ruime inkomhal hebben we doorlopend een ruim slaapgedeelte van 6m x 4,50m.
PLAFONDHOOGTE VAN 3,55m!
Fietsenstalling in het gebouw. Provisie alg. kosten incl. centrale verwarming, koud- en warmwaterverbruik, onderhoud gemene delen, lift, huisvuilophaling, kuisen van de ramen, brandverzekering/blokpolis, syndicus, enz..
Het gebouw is vastgesteld onder bouwkundig erfgoed (Voor meer info over de rechtsgevolgen ga naar www.onroerenderfgoed.be).
Keuring elektra: zal conform afgeleverd worden.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt een perceel van 140 m², een bewoonbare oppervlakte van 140 m², 1 badkamer. Online sinds augustus 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 394.500, ofwel ± € 2.818 per m². Het EPC-label is B (165 kWh/m²). Het pand dateert uit 1978.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Sint-Jansvliet 2, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Sint-Jansvliet 2, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Wat is de EPC waarde?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.