Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Begijnenstraat 39, 2000 Antwerpen

Huis in Antwerpen
202 m² wonen
55 m² perceel
5 slaapkamers
2 badkamers
€610.000

Begijnenstraat 39 - 2000 Antwerpen - KIJKDAG NA AFSPRAAK OP 2/4/2022 - MAIL OF BEL VOOR EEN AFSPRAAK

Recent (2017) gerenoveerd herenhuis met stadstuin (20m2). Gelegen in een rustig woonerf tussen het levendige Mechelseplein en de Nationalestraat. Alles is op wandelafstand; Scholen, theater, sporthal, winkels, …. . Mobiscore 10.

Via een gezellige inkom met keldertoegang en fietshelling, kom je in de hyperuitgeruste maatkeuken met neff-toestellen en de eetkamer met klassiek plafond. Op de benedenverdieping is er een gastentoilet en de wasruimte, ook vind je er een dubbele toegang tot de gedeeltelijke overdekte stadstuin. De tussenverdieping biedt ruimte aan een klassieke badkamer waar het gietijzeren bad de aandacht trekt, naast de douche en het toilet. Op de eerste verdieping is de eerste slaapkamer en een gezellige zitruimte met origineel plafond en marmeren schouw. Op de 2e verdieping zijn er nog 2 slaapkamers, waarvan 1 met marmeren schouw en bewaard klassiek plafond, en een douchekamer met een derde toilet en wasbak. Helemaal boven is er een vierde ruime slaapkamer en een multifunctionele ruimte met kitchenette, waar de grote dakvlakramen het hele jaar door voor een terrasgevoel zorgen.

Alle verbouwingen werden vergund en op elke verdieping werden er aansluitingen voor tv en internet voorzien. Ook is er reeds een geïsoleerde wachtleiding voor het eventueel plaatsen van een warmtepomp of zonneboiler voorzien.

BEZOEK NA AFSPRAAK OP 2/4/2022 OF 3/4/2022 - MAIL OF BEL VOOR EEN AFSPRAAK

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2022. Het omvat 5 slaapkamers, een perceel van 55 m², 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 202 m². Het EPC-label is C (223 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 610.000, ofwel ± € 3.020 per m². Het pand dateert uit 1891.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 610.000
Type
Huis
Bewoonbaar
202 m²
Grond
55 m²
Bouwjaar
1891
Prijs/m²
€ 3.020
EPC
223 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
5G568ICG9I1Y
EPC Certificaat
20220322-0002568816-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/04/2022 Particulier €610.000
07/02/2008 -- €375.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Begijnenstraat 39, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De vraagprijs is 610.000 euro.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 202 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 5 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.020 euro per m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 223 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Begijnenstraat 39, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten