Lange Elzenstraat 27, 2018 Antwerpen
Lange Elzenstraat 27 - 2018 Antwerpen - In trendy wijk, een woning van 1937 totaal te renoveren in het groen kwartier op een toplocatie met stadstuin! Het huis met hoge plafonds en stadstuin heeft heel veel potentieel! Bij de ingang heeft men een hal, aangrenzend aan de eerst kamer op parket. Deze eetkamer met een groot raam heeft een breedte van 3,5 m. Via een dubbele deur kom je vanuit de eetkamer in de leefkeuken met als uitkijk op de stadstuin. Vanuit de keuken heb je toegang naar de hal. Via de houten trap in de hal komt men op het tussenverdiep waar de badkamer zich bevindt met een groot raam (dubbele beglazing). Op het eerste verdiep aan de voorkant heb je de living, salonkamer. Aangrenzend heb je de de eerste slaapkmaker. Via de houtentrap kom je op het 2de verdiep waar 2 slaapkamers zich bevinden. Op 1 van de slaapkamers op het 2de verdiep is er ook een lavabo voorzien. Het huis is bijna helemaal onderkelderd, zeer droog. Kortom, een volledig te renoveren woning in het groen kwartier met stadstuin! Deze op wandelafstand van het Museum van Schone Kunsten, trendy resto's, café's, scholen, openbaar vervoer, autosnelwegen, ... Het hartje van Antwerpen Zuid! Electriciteit non conform - EPC F Centrale verwarming op gas. Ramen: enkele in enkel glas, de rest in dubbele beglazing. Hebt u interesse in het huis met zeer veel potentieel, aarzel niet om mij te contacteren gsmnr 0477/30 85 59 - laila@domus-immobilien.be Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een perceel van 121 m², 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 147 m². Het EPC-label is F (648 kWh/m²). Het pand dateert uit 1937. Online sinds maart 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 319.000, ofwel ± € 2.170 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lange Elzenstraat 27, 2018 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lange Elzenstraat 27, 2018 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.