Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Professor Claraplein 14, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
86 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€339.000

Professor Claraplein 14 - 2018 Antwerpen - Prachtige duplex op historische site te Groen KwartierResidentie "Kasteelpark" betreft een uniek renovatieproject uit 2007 met een authentiek kasteeltje de dato 1880. Dit voormalige meisjesweehuis in eclectische stijl naar het ontwerp van architect Ernest Dieltiëns werd opgericht in 1876 en deed later ook dienst als kinderziekenhuis. Deze ruime en moderne duplex met 1 (mogelijks 2) slaapkamer(s) bereikt u via de riante 19e eeuwse trapzaal, de buitentrap of de lift. U geniet van een rustieke toplocatie te Groen Kwartier, op een boogscheut van het Harmonie-park en vlakbij PAKT, een initiatief van creatieve ondernemers en stadsboeren met de focus op groener wonen, zelfvoorziening, cultuur en gastronomie. Inkomhal, woonkamer & keuken:De inkomhal is apart gelegen, biedt ruimte voor een vestiaire en omvat een parlofoon alsook een opbergkast waarin de HR condenserende "Vaillant" ketel werd weggewerkt. De hoogwaardige en onderhoudsvriendelijke gietvloer werd doorgetrokken in de keuken en woonkamer. De alomvattende open keuken met eiland en zitgedeelte is perfect geïntegreerd in de leefruimte en is voorzien van een vaatwasser, gasvuur, dampkap, oven, lavabo en amerikaanse koelkast. Bovendien is er absoluut geen gebrek aan werk- en "soft close" opbergruimte. De ruime en lichtrijke woonkamer wordt naar een nog hoger niveau getild met dank aan een strakke, sfeervolle gashaard. Niet enkele de haard, maar ook de design-trap is een ware eye-catcher. Mezzanine, slaapkamer & badkamer:De mezzanine op parket is een polyvalente ruimte die ook nog eens extra ingemaakt opbergruimte huisvest. De zéér ruime slaapkamer, eveneens op parket, geniet een mooie natuurlijke lichtinval vanwege de 2 veluxen. Ook hier vindt u veel ingemaakte kasten en bergruimte terug. Mits beperkte ingrepen is het mogelijk om van de mezzanine en de slaapkamer, twee aparte slaapkamers te maken. De rustieke badkamer omvat een ligbad-douche combinatie, een wasmeubel, handdoekradiator, aansluiting voor uw wasmachine en een hang-toilet. Terras & kelder:Het zuid gerichte terras (12,5m²) is de ideale plek om in alle rust en privacy te kunnen genieten van een aperitiefje of van een heerlijke maaltijd, met uitzicht op de publieke, groene binnentuin en de feeërieke architectuur. Een privatieve kelderberging is inbegrepen. Voor het stallen van uw fiets(en) is er bovengronds ruim voldoende plek, maar deze kunnen tegen betaling ook ondergronds worden ondergebracht. Extra troeven:- Mobiscore 9,7/10- Gunstig EPC 172/B (geen rekening houdende met extra isolatie van de binnenmuren (stirodur) en 8 cm bijkomende dakisolatie. - Elektriciteit conform- Individuele meters- Asbestveilig- Gashaard- Fietsenberging en kelder

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds juli 2023. Het telt een bewoonbare oppervlakte van 86 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer. Het EPC-label is B (172 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 339.000, ofwel ± € 3.942 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 339.000
Type
Huis
Bewoonbaar
86 m²
Prijs/m²
€ 3.942
EPC
172 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
WQEBCS0KFYTP
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Voorkooprecht
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2026 Particulier €335.000
08/05/2024 Particulier €269.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Professor Claraplein 14, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: In aanvraag.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.942 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 slaapkamer.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is In aanvraag.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 339.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Professor Claraplein 14, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten