Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Anselmostraat 48, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
197 m² wonen
55 m² perceel
4 slaapkamers
4 badkamers
€349.000

Anselmostraat 48 - 2018 Antwerpen - Te renoveren huis opgedeeld in vier entiteiten

Locatie: Dit te renoveren huis is gelegen in de Anselmostraat in de Harmoniewijk in Antwerpen. In de nabije omgeving zijn er winkels, scholen, openbaar vervoer en invalswegen.

Beschrijving: In de Anselmostraat in de bruisende Harmoniewijk in Antwerpen staat dit te renoveren huis te koop. Het pand is momenteel opgedeeld in vier entiteiten. Iedere entiteit is voorzien van eigen keuken en badkamer.Alle vier de entiteiten zijn verhuurd. De maandelijkse huurprijs komt op 1950 euro. Dit pand is ideaal als renovatieproject of als investering.

Bijzonderheden:
- Populaire locatie
- Opgedeeld in vier entiteiten
- Ideaal als co-housing project
- EPC-score: 641 kWh/ (m² jaar)
- Bruikbare vloeroppervlakte: 197 m² cfr. EPC

Renovatieverplichting residentiële gebouwen van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting.

Bent u op zoek naar een opbrengsthuis of ander vastgoed te koop in Antwerpen Of wenst u een gratis schatting van uw eigendom of uw eigendom te koop te stellen Bij Heylen Vastgoed Antwerpen staan wij steeds klaar om u verder te helpen bij al uw vragen over vastgoed.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Antwerpen (2018), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 197 m², 4 badkamers, een perceel van 55 m², 4 slaapkamers. Het EPC-label is F (641 kWh/m²). Online sinds juni 2024. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 375.000 naar € 349.000 (-7%). Het pand dateert uit 1888. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 349.000, ofwel ± € 1.772 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 349.000
Type
Huis
Bewoonbaar
197 m²
Grond
55 m²
Bouwjaar
1888
Prijs/m²
€ 1.772
EPC
641 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
9Y7R0JEN4QV4
Makelaar Code
107717
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/08/2024 Heylen Vastgoed €349.000
22/06/2024 Heylen Vastgoed €375.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Anselmostraat 48, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1888.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 349.000 euro.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 badkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.772 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 197 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Anselmostraat 48, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten