Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oranjestraat 142, 2060 Antwerpen

Huis in Antwerpen
245 m² wonen
151 m² perceel
5 slaapkamers
2 badkamers
€419.000

Oranjestraat 142 - 2060 Antwerpen - Herenhuis met historische voorgevel
Ligging: Dit herenhuis is gelegen in het populaire 2060, met zicht op Park Spoor Noord en op wandelafstand van de Artetis Plantijn Hogeschool. Het betreft een residentiële buurt met een groot potentieel. Binnen de singel en op enkele minuten fietsen van het Centraal Station van Antwerpen. 
Beschrijving: Bij het betreden van de woning komen we in een prachtige inkomhal met authentieke elementen die zeer goed bewaard zijn gebleven. Deze geeft uit op de lichtrijke woon- en eetkamer. Momenteel is er een mezzanine in de eetkamer gezet die zeer eenvoudig kan verwijderd worden. Achteraan is de ruime keuken met achterliggende badkamer. De veranda heeft zicht op de gezellige stadstuin. Op de tussenverdieping is er een tweede keuken, die bewaard kan blijven (ideaal voor co-housing) of verwijderd kan worden om als extra kamer te gebruiken. Verder is de eerste verdieping geschikt als (slaap)kamers. De tweede tussenverdieping dient nog afgewerkt te worden, aansluitingen voor een extra badkamer zijn aanwezig. Op de tweede verdieping vinden we overigens nog 2 ruime slaapkamers terug. Tot slot beschikt de woning over een ruime zolderverdieping met 3 extra kamers.
Extra's:- Opkomende ligging- Zicht op het park- Historische voorgevel- Mooie bouwlagen
EPC: 443 kWh/m²/jaar
Gvg, Wg, Gmo, vkr, Gvv.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Antwerpen (2060) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 5 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 245 m², een perceel van 151 m². Het pand dateert uit 1953. Het EPC-label is E (453 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 419.000, ofwel ± € 1.710 per m². Online sinds juni 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 419.000
Type
Huis
Bewoonbaar
245 m²
Grond
151 m²
Bouwjaar
1953
Prijs/m²
€ 1.710
EPC
453 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
2738620210620021710
Makelaar Code
32840
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/06/2021 Heylen Vastgoed €419.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oranjestraat 142, 2060 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 419.000 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1953.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.710 euro per m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2738620210620021710.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 5 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Oranjestraat 142, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten