Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pesthofstraat 55, 2060 Antwerpen

Huis in Antwerpen
140 m² wonen
4 slaapkamers
3 badkamers
€255.000

Pesthofstraat 55 - 2060 Antwerpen - Eengezinswoning met 4 slaapkamers en terras te Antwerpen.

Deze woning is gelegen in de Stuivenbergwijk, vlakbij Park Spoor Noord.
Deze wijk zal de komende jaren heropleven door het project van AG Vespa: https://www.agvespa.be/projecten/stuivenbergsite#over

De Stuivenbergsite krijgt een mix van stedelijke en economische functies met wonen, omringd door groene tuinen die van zonsopgang tot zonsondergang open zijn.
Het ziekenhuis zal verhuizen naar het nieuwe ZNA Cadix.

De woning is ingedeeld als volgt:

Op het gelijkvloers bevindt er zich de inkomhal, leefruimte voorzien van een blokjesparket, keuken met gasfornuis, badkamer met douche en toilet en een terras/koer op tegels (7 m²).

Er is nog een tweede grote badkamer aanwezig op de tussenverdieping, voorzien van een zitbad, toilet én douchekamer.

Op de eerste verdieping bevinden er zich twee ruime slaapkamers (17 m² / 10 m²) en een nog te regulariseren dakterras.

De derde en vierde slaapkamer zijn gelegen op de tweede verdieping en hebben beiden een veluxraam.

Tot slot is er nog een bergzolder aanwezig, alsook een grote en droge kelder met de nieuwe cv-installatie (Vaillant 2021).

Pluspunten:
2 badkamers
2 toiletten
Grote kelder
Terras
Rolluiken
Goede locatie te Antwerpen nabij het Park Spoor Noord, winkels, scholen, openbaar vervoer en grote invalswegen

Heeft u interesse en wenst u een bezoek ter plaatse in te plannen Aarzel niet ons te contacteren op het nummer 03 337 50 70 of via info@vbpartners.be. FinancieelAankoop exclusief kosten:€255.000Registratierechten (3%):€7.650Kadastraal inkomen:€721Raming Ereloon Notaris*:€2.452Raming Aktekosten Notaris*:€525Totale Aankoopprijs:€265.727* Schatting op basis van deze parameters: hoofdverblijfplaats, natuurlijk persoon. Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op www.notaris.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Antwerpen (2060), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (287 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 140 m², 4 slaapkamers, 3 badkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 255.000, ofwel ± € 1.821 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 721. Online sinds september 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 255.000
Type
Huis
Bewoonbaar
140 m²
Prijs/m²
€ 1.821
EPC
287 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 721
Referentie
PT0NJ0EGP7P0
Makelaar Code
VKE1511
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
/
Voorkooprecht
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/09/2022 VB Partners €255.000
14/01/2013 -- €175.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Pesthofstraat 55, 2060 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 140 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 3 badkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is PT0NJ0EGP7P0.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 4 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 287 kWh/m².
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Pesthofstraat 55, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten