Camiel van Den Busschestraat 78 - 8310 Assebroek - Kom deze zeer centraal gelegen woning nu ontdekken! De Mobiscore van 9,1/10 verraadt dat de woning vlakbij winkels, scholen, verbindingswegen, sportinfrastructuur,… gelegen is.
Naast de mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein is ook de BOUW VAN EEN EIGEN GARAGE MOGELIJK aan het einde van de tuin.
Eveneens is parkeerplaats in de achterliggende straat.
De woning is oerdegelijk opgebouwd met 2 keer betonnen tussenverdiepingen en is ingedeeld in:
-Gelijkvloers: grote inkomhal, leefruimte met zithoek en eetplaats, berging onder de trap, keuken, berging en veranda.
-Eerste verdieping: badkamer (ligbad met douche, lavabo en toilet), 2 slaapkamers (16 en 11m²) en vaste trap naar tweede verdieping.
-Tweede verdieping: 2 kamers (16 en 11m²) waarvan 1 die als zolder met mezzanine wordt gebruikt.
Buiten: terras, verschillende aanbouwen en fietspoortje naar achterliggende straat.
De woning werd reeds voorzien van recente PVC ramen met dubbele beglazing. Voor het verbeteren van het EPC is het isoleren van het dak aanbevolen.
Van deze centraal gelegen woning met uitweg en mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein uw nieuwe thuis maken
Contacteer Bonne Vastgoed 7 op 7 voor meer info via 0468/10.40.40 of info@bonnevastgoed.be .
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.