Rue du Stade 20, 6790 Aubange
Rue du Stade 20 - 6790 Aubange - Gelegen in het dorp Aubange, is dit huis met 3 verdiepingen als volgt samengesteld:
Begane grond :
Inkomhal, individuele WC, salon/eetplaats, opslagplaats/achterkeuken, grote serre met superuitgeruste keuken die toegang geeft tot een terras en de tuin. 2 grote garages met hoge elektrische deuren zijn toegankelijk vanuit de salon.
Eerste verdieping:
Nachthal die leidt naar 2 slaapkamers, een badkamer en een doucheruimte. Het huis heeft een zolder met intrekbare trap en een tweede zolder die verbouwd kan worden boven de garage.
Technische aspecten :
Centrale verwarming op stookolie via geforceerde lucht, omkeerbare airconditioning in de serre, 2 pelletkachels, PVC en aluminium ramen met dubbele beglazing, geïsoleerde gevel, elektriciteit niet conform.
Locatie:
In de directe omgeving van het station van Aubange en sportfaciliteiten. Dicht bij de Franse en Luxemburgse grens. Snelle toegang tot winkels.
Verkoop onderworpen aan registratierechten. De geadverteerde prijs is een basis voor onderhandeling en is niet bindend voor de verkoper. De verstrekte informatie is indicatief en niet bindend. Bezoek alleen in aanwezigheid van ERA Topimmo.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue du Stade 20, 6790 Aubange
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue du Stade 20, 6790 Aubange
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aubange.
Marktcijfers in Aubange
Recent verkocht in Aubange
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.