Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Stenenbrug 150, 2140 Borgerhout

Huis in Borgerhout
200 m² wonen
236 m² perceel
4 slaapkamers
2 badkamers
€425.000

Stenenbrug 150 - 2140 Borgerhout - Op een centrale locatie te Borgerhout vinden we deze prachtige woonst met tuin, gelegen boven een apotheek. Een ideale ligging op wandelafstand van het 'Rivierenhof' en met al het nodige in de straat (supermarkten, winkels, openbaar vervoer, etc.). Op 2min rijden vindt u de invalswegen naar de E19 en E313. De woning is te betreden via een aparte ingang. Nemen we de trap tot de eerste verdieping dan vinden we de riante leefruimte, waar de authentieke schouw en de hoge plafonds voor een unieke sfeer zorgen. Een dubbele glazen deur biedt toegang tot de zeer kwalitatieve leefkeuken, voorzien van alle comfort (Smeg kookfornuis en dampkap, Amerikaanse koelkast van Bosch, Quooker kraan,..) en veel bergruimte. Via het schuifraam komen we op het aangenaam en zonnig terras, waar het zalig zitten is. De trap biedt toegang tot de groene Z-W tuin met achteraan een 'zen-hoek' op bankirai en een tuinhuis. Op de tweede verdieping beschikt de woning over 4 slaapkamers, 2 badkamers en een praktische wasruimte. In de nachthal is er een apart toilet en een ingemaakte vestiairekast. Op deze verdieping werden er lichtkoepels voorzien voor extra natuurlijke lichtinval. Verder is er nog een gastentoilet op de eerste verdieping en een praktische kelder. Algemeen: - airco in de meeste ruimtes - goed geïsoleerd energiezuinig - rolluiken - uitmuntende mobi-score van 9.8/10 EPC: 107 kWh/m2 Voor een bezoek ter plaatse kan u ons contacteren op het nummer 03 449 42 41 of mail ons via hallo@habicom.be. Wenst u de waarde van uw woning te kennen Contacteer vrijblijvend onze habicom expert in uw buurt.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Borgerhout (2140) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 200 m², 4 slaapkamers, 2 badkamers, een perceel van 236 m². Online sinds juli 2021. Het EPC-label is B (107 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 425.000, ofwel ± € 2.125 per m². Het pand dateert uit 1989.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 425.000
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Grond
236 m²
Bouwjaar
1989
Prijs/m²
€ 2.125
EPC
107 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
9546020210719200412
Makelaar Code
10116
EPC Certificaat
1904782
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Voorkooprecht
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/07/2021 Habicom €425.000
27/05/2021 Particulier €435.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Stenenbrug 150, 2140 Borgerhout

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1989.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 badkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 9546020210719200412.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 slaapkamers.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 107 kWh/m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 200 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Stenenbrug 150, 2140 Borgerhout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten