Koning Albertlaan 25, 3840 Borgloon
Koning Albertlaan 25 - 3840 Borgloon - Deze halfopen bebouwing bevindt zich op de stadsrand van Borgloon. Een locatie waar mooie wandelroutes en het gemak van het centrum niet veraf zijn. Het centrum ligt namelijk op een wandelafstand van enkele minuten.
Op de benedenverdieping vindt men een ruime leefruimte met aansluitende een recent gerenoveerde keuken en veranda. Verder is er een klein kamertje, ideaal als bureauruimte. Een ruime berging is eveneens voorzien, deze dient momenteel ook als wasplaats. Aansluitend is er nog een garage met werkkuil, ideaal voor wie graag sleutelt aan motorvoertuigen.
Op de bovenverdieping bevinden zich 3 slaapkamers, een badkamer met ligbad en een tweede wc.
Deze woonst heeft bovendien nog een ruime zolder en een respectabele kelder.
En last but not least is er achter de woning een terras, met een mooie afgesloten tuin met tuinhuis.
Recent werden er nieuwe ramen en verwarming op aardgas geplaatst hetgeen de EPC waarde zou doen dalen naar ongeveer 358 kWh/m2 .
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koning Albertlaan 25, 3840 Borgloon
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koning Albertlaan 25, 3840 Borgloon
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgloon.
Marktcijfers in Borgloon
Vergelijkbare panden te koop in Borgloon
Recent verkocht in Borgloon
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.