Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Nieuwe Gentweg 108, 8000 Brugge

Huis in Brugge
488 m² wonen
712 m² perceel
7 slaapkamers
2 badkamers
€1.195.000

Over deze woning

Dit vastgoedzoekertje beschrijft een prachtig dubbel-/burgerhuis met een uitzonderlijke gevelbreedte van 15m. De ruime eigendom beslaat een totale perceeloppervlakte van 712 m², waarvan ongeveer 500 m² bewoonbaar is, zonder het achterhuis mee te rekenen. De woning werd in 1997 gerenoveerd en omvat lichte, ruime leefruimten en een indrukwekkende tuin met bijgebouw. Hoge plafonds, stijlvolle ornamenten, grootse schouwen en trappen, grote ramen en authentieke houten vloeren kenmerken het pand. Op de begane grond vindt u een royale hal met een marmeren vloer, een kantoorruimte met een witstenen haard, een traphal met een statige trap en garderobe, toegang naar de bijkeuken en de tuin, een gastentoilet, een ruime wasruimte met antieke blauwsteen en ingebouwde kasten, een eetkamer met een marmeren haard en dubbele deuren die openen naar de woonkamer met visgraatparket, en een compacte maar volledig uitgeruste moderne keuken. Op de eerste verdieping zijn er een mooie overloop, toegang tot een plat dak, twee slaapkamers met elk een eigen badkamer aan de kant van de tuin, en drie grote slaapkamers aan de straatzijde. Twee van de kamers aan de straatkant hebben elk een wastafel en de derde heeft een ingebouwde kleedkast. De tweede verdieping biedt een overloop met een grote dakkapel en charmante inbouwkasten, twee kleine kamers aan de straatkant, een studiekamer en een archiefkamer met een dakkapel aan de tuinzijde. Er is ook een hoge zolder met een mezzanine. In de kelder van de woning bevinden zich een provisiekelder en een verwarmingskelder met een gasinstallatie en een condensatieketel van Viessmann. Buiten is er een terras op het zuiden en een prachtig aangelegde tuin ontworpen door architect Van Massenhove. Aan de achterzijde is er een 17e eeuws breedhuis dat moet worden gerenoveerd, maar veel potentieel biedt. We brengen u graag op de hoogte van ons najaarsmagazine 2023, dat we naar uw adres kunnen sturen of dat u online kunt bekijken.

Omschrijving van de makelaar

Nieuwe Gentweg 108 - 8000 Brugge - Deze eigendom betreft een dubbel-/burgerhuis met een gevelbreedte van maar liefste 15m breed. Het geniet een perceelsoppervlakte van maar liefst 712 m² en een bewoonbare oppervlakte van /- 500 m² (exclusief het achterhuis).
Het pand werd gerenoveerd volgens de regels van de kunst in 1997. Het omvat ruime en lumineuze leefruimten en is voorzien van een prachtige tuin met achterhuis.
De woning wordt gekenmerkt door zijn hoge plafonds, prachtige moluren, statige schouwen en trappen, grote raamvlakken en authentieke plankenvloeren.
Indeling:
Gelijkvloers : royale inkomhal met marmeren vloer, bureau met witstenen schouw, traphal met statige trap en vestiaire, toegang naar bijkeuken, toegang tot de tuin, gastentoilet, ruime wasplaats in antieke blauwsteen met voorzieningen voor de machines en hoge inbouwkasten, een eetkamer met marmeren schouw, molures en dubbele deur uitgevend op het salon in visgraatparket, met knap versierd hoog plafond met molures en rijke marmeren schouw met geormenteerde mantel/spiegel en achteraan een driedelige raampartij met glas-in-lood bovenaan, compacte maar volledig ingerichte moderne keuken (Obumex-stijl) met kookeiland en alle toestellen (Gaggenau/Siemens/Bosch en ontbijthoek.
1ste verdieping : mooie overloop / nachthal, toegang tot plat dak, aan de tuinkant zijn 2 slaapkamers en 2 badkamers : kamer 1 in plankenvloer met inbouwkast en vernieuwde badkamer ensuite met douche, lavabomeubel en hangtoilet, slaapkamer 2 in brede plankenvloer met marmeren schouw.
Grote recent vernieuwde badkamer met ligbad, lavabomeubel en hangtoilet, parket. Aan de straatkant zijn er 3 grote slaapkamers, op originele wijze met elkaar verbonden door dubbele deuren ter hoogte van de ramen, 2 kamers hebben een schouw, plankenvloeren al dan niet belegd met vast tapijt/vinyl. Kamer 1 en hebben telkens een lavabo-kamertje, waar eventueel een extra badkamer kan gecreëerd worden. Kamer 3 heeft een handige inbouwkast/ dressing.
2de verdieping : overloop in plankenvloer met grote velux en charmante dressingkasten, aan de straatkant zijn 2 kleine kamers (kunnen gemakkelijk worden samengevoegd) in plankenvloer met plafond met kinderbalken, aan de tuinkant een sas/bibliotheek, een studeerkamer en een archiefkamer met velux. Er is een grote en hoge zolder met mezzanine, onderdak, knap gebinte, deels origineel, deels vernieuwd. De dakbedekking werd vernieuwd in 2001.
De woning is voorzien van een kelder, gewelfd met provisiekelder en cv kelder (gasinstallatie met condensketel Viessmann).
Buitenomgeving:
Zongericht terras en een prachtig aangelegde tuin (architect Van Massenhove). Op de zijkant achteraan bevindt zich een te renoveren 17de-eeuws breedhuisje die tal van mogelijkheden biedt (gastenverblijf, atelier, bijberoep, …) , voorzien van originele balkenlagen, plafond deels in gemetste gewelven, met verdieping.
Ons najaarsmagazine 2023 is er. Wij bezorgen u graag een exemplaar per post. Of bekijk het magazine online.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Brugge (8000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 488 m², een perceel van 712 m², 7 slaapkamers. Online sinds augustus 2023. Het werd gerenoveerd in 1997. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.195.000, ofwel ± € 2.449 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.155.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.195.000
Type
Huis
Bewoonbaar
488 m²
Grond
712 m²
Bouwjaar
1875
Prijs/m²
€ 2.449
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.155
Referentie
FB5V64OSWZTM
Makelaar Code
herenhuis-met-17de-eeuws-achte
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woon­gebied met een culturele, historische en/of esthetische waarde

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/08/2023 Found & Baker €1.195.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Nieuwe Gentweg 108, 8000 Brugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1875.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 badkamers.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.195.000 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 488 m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: nee.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.449 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Nieuwe Gentweg 108, 8000 Brugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten