Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ketelwinning 21, 3290 Diest

Huis in Diest
228 m² wonen
3 slaapkamers
€449.500

Ketelwinning 21 - 3290 Diest - Wonen en werken op een gunstige locatie in Kaggevinne!   Dertig jaar lang was dit de vertrouwde plek van de bekende lokale kapperszaak. (Kapster Jenny) Nu de eigenares kleiner gaat wonen, komt dit unieke en goed onderhouden pand vrij voor een nieuwe eigenaar.

Ligging: Dit pand is ideale locatie voor een praktijk, salon of kantoor aan huis. De straat Ketelwinning bevindt zich op een boogscheut van de kerk, de school en de apotheek.   Vanbinnen werd de woning luxueus afgewerkt met hoogwaardige materialen. Van verfijnde schildertechnieken en het gebruik van duurzame materialen zoals natuursteen, parket en marmer zijn er kosten nog moeite bespaard in de afwerking.

Verder beschikt deze woning over royale leefruimtes met grote raampartijen en een gezellige haard. De leefkeuken is volledig uitgerust met een kookeiland en Miele-toestellen, dineren kan u in de woonkamer of in de aansluitende veranda achteraan. Deze gelijkvloerse woning omvat 2 slaapkamers en badkamer met zitbad en douche. Extra kamers nodig?

De voormalige kapperszaak biedt tal van mogelijkheden en kan eenvoudig een derde slaapkamer worden, zelfs met eigen bureau of living wat handig kan zijn voor een inwonend familielid. Daarnaast beschikt de woning nog over diverse kelderruimtes. Het voormalige kapsalon heeft een eigen, aparte ingang, maar is ook rechtstreeks toegankelijk via de privé-inkomhal. Buiten kan u dankzij de diverse terrassen en buitenkeuken met barbecue heerlijk vertoeven!

Er is tevens voldoende opbergruimte voorzien in verschillende tuinhuizen en uw wagen parkeren kan je vlot op de ruime oprit of in de grote garage.   Ben je benieuwd naar meer? Kom zeker een kijkje nemen. Immo Diest organiseert voor jou een bezoek ter plaatse.

Wij verwachten je in de Ketelwinning 21.   De 360° tour kan je nu al bekijken op onze website:   Bron bewoonbare oppervlakte: zie EPC. Renovatieplicht is niet van toepassing daar de woning reeds EPC D heeft.  

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 449.500
Type
Huis
Bewoonbaar
228 m²
Prijs/m²
€ 1.971

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
24/06/2026 Immo Diest €449.500
20/06/2026 Immo Diest €479.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ketelwinning 21, 3290 Diest

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ketelwinning 21, 3290 Diest Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten