Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Galgeveldstraat 12, 3293 Diest

Huis in Diest
173 m² wonen
350 m² perceel
€315.000

Galgeveldstraat 12 - 3293 Diest - Instapklare woning te koop met 4 slaapkamers gelegen te Kaggevinne.

Deze charmante woning biedt een ruim grondoppervlakte van 3a 50ca, waar zowel het huis als de tuin met zorg zijn onderhouden. Met een elektrische keuring die volledig conform is, kunt u met een gerust hart genieten van alle comfort die deze woning te bieden heeft. De woning is bovendien volledig instapklaar, waardoor u zonder zorgen kunt intrekken.

Een moderne touch wordt toegevoegd aan de keuken, die in 2015 volledig vernieuwd is. Hierdoor beschikt u over eigentijdse voorzieningen. Kortom, deze woning combineert zorgvuldig onderhoud en hedendaags comfort, waardoor het de perfecte plek is om thuis te komen.

De indeling is als volgt:
Troeven:
Wenst u meer informatie of een bezoek aan deze woning in Kaggevinne, contacteer ERA De Piramide via 013/31.14.00 of depiramide@era.be!

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Diest (3293) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 679. Het pand dateert uit 1958. Je vindt er een perceel van 350 m², een bewoonbare oppervlakte van 173 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 315.000, ofwel ± € 1.821 per m². Online sinds februari 2024. Het EPC-label is D (394 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Huis
Bewoonbaar
173 m²
Grond
350 m²
Bouwjaar
1958
Prijs/m²
€ 1.821
EPC
394 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 679
Referentie
8BOZUYPKBPKX
EPC Certificaat
20221010-0002692693-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Woning gebouwd voor 1962
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/04/2024 ERA De Piramide €315.000
01/02/2024 ERA De Piramide €315.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Galgeveldstraat 12, 3293 Diest

Veelgestelde vragen over dit pand

Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1958.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 173 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 8BOZUYPKBPKX.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 394 kWh/m².
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 679 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Galgeveldstraat 12, 3293 Diest Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten