Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Nachtegaalstraat 18, 8600 Diksmuide

Huis in Diksmuide
600 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€417.000

Over deze woning

In Beerst, Diksmuide, staat een fantastische moderne woning uit 2007 die voorziet in alle behoeften voor een comfortabel en gezellig thuis. Het huis heeft een stijlvolle afwerking, staat op een royaal perceel van 600 m² en biedt 147m² aan bewoonbare oppervlakte. De woning bezit twee ruime slaapkamers en een kinderkamer, allemaal uitgerust met talrijke ingebouwde kasten. Het huis telt één badkamer (uitgerust met douche, ligbad voor twee personen, dubbele wastafel) en een garage met privé oprit voor extra parkeerplaats. De tuin, compleet met ruime tuinberging, is zuidoostelijk georiënteerd, wat betekent dat je de hele dag door kunt genieten van de zon. Het is de perfecte plek om te ontspannen en de natuur te waarderen. Samenvattend, deze woning is de droom voor wie op zoek is naar ruimte, comfort, een prachtige tuin en voldoende opbergruimte. Het is de ideale omgeving om van het leven te genieten.

Omschrijving van de makelaar

Nachtegaalstraat 18 - 8600 Diksmuide - Deze moderne prachtige woning in Diksmuide (Beerst) biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel en gezellig thuis. Het huis heeft een moderbe afwerking en is gebouwd in 2007. Het perceeloppervlakte is maar liefst 600 m² en een bewoonbare oppervlakte is 147m².

De woning beschikt over twee ruime slaapkamers en een kinderkamer. Telkens voorzien van vele inbouwkasten. Daarnaast heeft de woning één badkamer (douche, 2 persoons ligbad, dub lavabo) en één garage met oprit (extra parking).

De tuin met ruime tuinberging heeft een zuidoostelijke oriëntatie, waardoor je de hele dag van de zon kunt genieten. Het is een ideale plek om te ontspannen en te genieten van de natuur.

Kortom, deze woning is een ideale keuze voor wie op zoek is naar een ruime en comfortabele woning met een mooie tuin en voldoende opslagruimte. Het is een perfecte plek om te wonen en te genieten van het leven.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 417.000
Type
Huis
Grond
600 m²
Bouwjaar
2007
EPC
92 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
12S9TPRO7J75
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/04/2024 ERA Vastgoed Vandenbussche €390.000
13/01/2024 ERA Vastgoed Vandenbussche €396.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Nachtegaalstraat 18, 8600 Diksmuide

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Nachtegaalstraat 18, 8600 Diksmuide Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diksmuide.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten