Mechelsebaan 76, 2570 Duffel
Mechelsebaan 76 - 2570 Duffel - Deze instapklare halfopen bebouwing is uitstekend gelegen te Duffel. De woning beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal met apart toilet, een ruime woonkamer met een moderne keuken. Op de eerste verdieping kan u twee ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad terugvinden. Verder beschikt de woning over zowel een kelder als een gezellige stadskoer. Kom zeker een kijkje nemen naar deze unieke kans!
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Duffel (2570) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 269.000. Online sinds februari 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Mechelsebaan 76, 2570 Duffel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Mechelsebaan 76, 2570 Duffel
Veelgestelde vragen over dit pand
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Duffel?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Duffel.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.