Herfstlei 2, 2650 Edegem
Herfstlei 2 - 2650 Edegem - Deze charmante, instapklare ééngezinswoning is gelegen in de gezellige en rustige buurt ”De Leikes” in hartje Edegem. Het huis beschikt over een oprit voor 1 wagen, alsook een afgesloten fietsberging in de voortuin.
Op de benedenverdieping staat de leefruimte met hoge plafonds en karaktervolle parketvloer in open contact met een ruime, kwaliteitsvolle keuken, voorzien van ingebouwde toestellen en veel opbergruimte. Vanuit de keuken heb je toegang tot een onderhoudsvriendelijke, oostelijk gerichte tuin (60m2 ) met veel privacy en gedurende de hele dag zon. Tot slot treft men op de benedenverdieping ook een badkamer aan met daarin een bad (met ingebouwde douche douchescherm), lavabo en toilet.
Op de 1e verdieping bevinden zich twee ruimeslaapkamers. De grootste slaapkamer (20m2 ) bevindt zich aan de voorkant van het huis en is uitgerust met een grote inbouwkast. De tweede kamer (16m2 ) bevindt zich aan de achterkant. Beide kamers beschikken over een originele houten parketvloer.
Op de 2e verdieping vind je een zeer ruime, volledig afgewerkte zolder (35m2 ). Deze sfeervolle ruimte met houten balken en ingebouwde kasten is een echte troef van het huis, en kan veelzijdig ingezet worden: bijvoorbeeld als master bedroom, bureau, mancave, hobbyruimte,...
Uiterlijk beschikbaar in mei 2022. Aangegeven prijs is een richtprijs.
Welkom op afspraak via 0477647722 of seth.moortgat@gmail.com (Geen immo aub)
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Edegem (2650) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds mei 2021. Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 150 m², 3 slaapkamers, een perceel van 200 m². Het pand dateert uit 1930. Het EPC-label is D (351 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.132. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 369.000, ofwel ± € 2.460 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Herfstlei 2, 2650 Edegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Herfstlei 2, 2650 Edegem
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.