Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oorderseweg 135, 2180 Ekeren

Huis in Ekeren
274 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€334.000

Oorderseweg 135 - 2180 Ekeren - Gerenoveerde en gezellige gezinswoning te koop in Ekeren - Centrum met 3 slaapkamers en prachtige tuin.
Ligging: Ekeren centrum, nabij Schoonbroek en het Hagelkruispark, vlakbij sportcentrum De Schinde, alle invalswegen, dichtbij autostrade.
Indeling: We betreden deze woning via de inkomhal. Deze werd onlangs authentiek gerenoveerd. We lopen door tot in de ruime leefkeuken. De keuken maakt verbinding met het terras en de tuin via een schuifdeur. De tuin is prachtig aangelegd en kan genieten van heel wat lopende meters en heeft geen achterburen. De leefruimte is een heel gezellige ruimte en wordt door een originele, dubbele houten deur gescheiden van de keuken. Op de eerste verdieping treffen we de eerste slaapkamer. Deze is ruim en is gelegen aan de straatzijde. Ook de badkamer is ruim, werd bovendien proper betegeld en is voorzien van onder andere een grote badkuip. De tweede slaapkamer treffen we op de tweede verdieping. Er is een mogelijkheid tot het maken van een 3e slaapkamer op het gelijkvloerse verdiep. De voormalige badkamer, gelegen achteraan de keuken, kan omgetoverd worden tot een prachtige slaapkamer met verhoogd plafond tot in de nok van het kleine zadeldak. Tot slot heeft deze woning ook nog een kelder.
EPC: 330 kWh/j/m²
Bijzonderheden:
- Tuin en terras prachtig aangelegd.
- Kelder (12m²) aanwezig.
- CV op gas (condensatieketel - Vaillant 2010).
- Zadeldak geïsoleerd met 10 of 8 cm PIR.
- PVC ramen met dubbele beglazing, voordeur net vernieuwd.
- Asbestveilige woning.
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag.Opgegeven oppervlaktes zijn steeds indicatief.P-score: D, G-score: D.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 334.000
Type
Huis
Grond
274 m²
Bouwjaar
1954
EPC
330 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
3AH518ZFCVLN
Makelaar Code
55619
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/04/2023 Heylen Vastgoed €334.000
27/05/2011 -- €205.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oorderseweg 135, 2180 Ekeren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Oorderseweg 135, 2180 Ekeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten