Groot Hagelkruis 136, 2180 Ekeren
Over deze woning
Deze woning is recentelijk onder voorbehoud verkocht. Als u interesse heeft in deze accommodatie, kunt u ons uw gegevens toesturen. Mochten de verkoopplannen niet doorgaan, dan nemen wij contact met u op. Voor eerdere updates over dergelijke panden, kunt u zich inschrijven op www.vastgoed03.be. Wij houden u op de hoogte van objecten die overeenkomen met uw criteria. Ook als u van plan bent uw onroerend goed te verkopen, bieden wij gratis advies en een correcte waardebepaling. Dit charmante huis, gerenoveerd in 2022, met een EPC-waarde C is toekomstklaar dankzij nieuwe beglazing en dakisolatie. Het is ideaal gelegen voor diegenen die hun woon-werkverkeer willen combineren met het leven nabij de stad Antwerpen. Op loopafstand van het winkelcentrum, op vijftig meter van de bushalte, anderhalve kilometer van de op- en afrit van de autosnelweg en ook het treinstation. Het beschikt over een prachtige tuin en terras gelegen op het zuidoosten, waardoor u de hele dag van de zon kunt genieten. De tuin biedt ook een ruime ruimte van 16m2 die gebruikt kan worden als hobbyruimte of opslagruimte. Het huis heeft twee grote slaapkamers boven van 18 m² en 20 m², een badkamer met toilet en douche beneden, een woonkamer en een uitgeruste keuken met heteluchtoven, elektrisch fornuis, koelkast met twee vriesvakken en een vaatwasser. ALGEMEEN: ASBESTVEILIG - CENTRAAL GELEGEN - GUNSTIG EPC!
Omschrijving van de makelaar
Groot Hagelkruis 136 - 2180 Ekeren - VERKOCHT onder voorbehoud
Deze woning werd net VERKOCHT onder voorbehoud. Heeft u interesse in dit pand Bezorg ons dan uw gegevens dan contacteren we u indien de verkoop toch niet zou doorgaan.
Wenst u voortaan als eerste op de hoogte te zijn Surf naar www.vastgoed03.be en schrijf u in. Wij contacteren u over panden die voldoen aan uw zoekcriteria.
Plannen om uw eigendom te verkopen Maak vrijblijvend een afspraak voor gratis advies of correcte waardebepaling via www.vastgoed03.be - 03 568 03 03 of info@vastgoed03.be.
Tot binnenkort. Uw Vastgoed03 team.
Dit gezellig huis is gerenoveerd in 2O22 en is met zijn EPC-waarde C klaar voor de toekomst. Dit is mede behaald door nieuwe beglazing en isoleren van het dak.
De ligging is perfect voor wie woon- werkverkeer wil combineren met vlakbij de stad Antwerpen te wonen. Op wandelafstand van het winkelcentrum, 50m van bushalte, 1,5km van op- en afrit van de autostrade alsook 1,5km van het treinstation.
Mooie tuin en terras die Zuid-Oostelijk gelegen zijn dus de hele dag door zon. In de tuin is ook een ruime ruimte van 16m2 die als hobbyruimte of opbergruimte gebruikt kan worden.
Boven zijn 2 grote slaapkamers van 18m² en 20m². Beneden is één badkamer met WC en douche, living en uitgeruste keuken met hete luchtoven, elektrisch kookvuur, ijskast met 2 vriesvakken en afwasmachine.
ALGEMEEN: ASBESTVEILIG - CENTRALE LIGGING - GUNSTIG EPC!
Contacteer ons voor een bezoek en/of meer informatie via info@vastgoed03.be of 03/568.03.03(Ref: 23196-1-TVDV)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Groot Hagelkruis 136, 2180 Ekeren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Groot Hagelkruis 136, 2180 Ekeren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.
Marktcijfers in Ekeren
Vergelijkbare panden te koop in Ekeren
Recent verkocht in Ekeren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.