Statiestraat 24, 2180 Ekeren
Statiestraat 24 - 2180 Ekeren - Ruim 3 slaapkamerappartement met terras, ondergrondse autostaanplaats en gemeenschappelijke tuin met zwembad!
85 m² woonoppervlakte | Veel lichtinval en open gevoel | Energiezuinig – EPC 135 | Groen uitzicht | 3 ruime slaapkamers | Leuk terras | Verzorgde voortuinstrook | Ondergrondse autostaanplaats en kelderbeging | Gezamenlijke tuin met zwembad | Fietsenberging | Dak vernieuwd en geïsoleerd zonnepanelen | Recente condensatieketel | Vlakbij invalswegen | Rustig gelegen vlakbij Hof de Bist
Op zoek naar een ruim en verzorgd appartement net buiten de stad, met een ondergrondse autostaanplaats, zonnig terras en veel licht Dan is dit uw kans: een goed ingedeeld, 3-slaapkamer appartement in een aangename buurt van Ekeren – vlakbij Hof de Bist. Het wordt nog beter: geniet tijdens de zomermaanden van de mooi onderhouden gemeenschappelijke tuin met zwembad! Kom snel kijken!
Indeling van het appartement: Gemeenschappelijke inkomhal: het appartement ligt op de eerste verdieping van het gebouw. U betreedt de gemeenschappelijke inkomhal via de voortuin en neemt er de trap of lift. Leefruimte met terras: wat u onmiddellijk opvalt als u binnenkomt De ruimte baadt in het licht door de grote ramen. Het is een mooie, open ruimte van ca. 36,7 m² met plaats voor een knus salon om languit in neer te vlijen en een grote eettafel voor qualitytime met uw gezin. De kamerbrede raampartijen zorgen voor véél licht en lucht in de ruimte en geeft toegang tot het terras, gericht naar het zonnige zuiden. Open keuken: in de leefruimte staat de open keuken – zo profiteert de kok des huizes mee van het licht, de ruimte en de gezellige drukte in de woonkamer. De keuken heeft een vitro keramische kookplaat met afzuigkap, oven en koelkast met diepvriezer. 3 ruime slaapkamers: de aangename slaapkamers van ca. 12,6 en 10 m2 liggen aan de tuinzijde van het appartement. Bereikbaar via de nachthal vindt u de derde slaapkamer van ca. 6 m² groot. Uiteraard kan u ze gemakkelijk een andere bestemming geven zoals een bureauruimte, dressing of speelkamer. Badkamer: de badkamer heeft alles wat u nodig hebt. Een wandmeubel met dubbele ingebouwde wastafel, een verlichte spiegel en een ligbad met mogelijkheid om te douchen. Bovendien vindt u hier de aansluitingen voor een wasmachine en droogkast. De badkamer is volledig betegeld en dus makkelijk om schoon te maken. In de nachthal is er nog een apart toilet met handenwasser. Gemeenschappelijke tuin en zwembad: aan het appartement ontdekte u al een terras om buiten te eten op zalige zomerdagen. Maar er volgt nog een mooie verrassing: u geniet van een grote gemeenschappelijke tuin mét verwarmd zwembad – die geniet van regelmatig onderhoud. Dit is voor iedereen die graag een tuin heeft, maar er niet graag in werkt. Maximaal tuinplezier, minimaal labeur dus. De tuin met zwembad is betreedbaar met een badgesysteem en enkel toegankelijk voor bewoners van het residentie Ter Borcht. Autostaanplaats en kelderberging: bij het appartement hoort een private kelderberging en autostaanplaats in het ondergrondse complex, voorzien van een automatische poort. Deze zijn verplicht bij aan te kopen voor €10.000. Goed om te weten
De epc-score van dit appartement is zeer gunstig, namelijk 135 kWh/m²jaar. Dat betekent dat uw nieuwe thuis energiezuinig is en dat ziet u aan uw lagere maandelijkse energiefactuur. U verwarmt met een individuele condensatieketel op aardgas van Vaillant (2017) en in de aluminium ramen staat dubbel glas. De gemeenschappelijke kosten bedragen 120 euro per maand. Daar zit in: de gemeenschappelijke verzekeringspolis, de kosten van de syndicus, de lift, de elektriciteit van de gemeenschappelijke delen en tot slot het onderhoud van de gangen, tuin en het zwembad. Het dak van het gebouw werd vernieuwd en geïsoleerd met 10 cm PUR, en is voorzien van zonnepanelen die samen goed zijn voor 12.900 Wattpiek. Deze vangen een groot deel van het verbruik van de elektriciteit van de gemeenschappelijke delen op. Het appartementsgebouw heeft aparte meters voor gas en elektriciteit. Zo betaalt u alleen wat u verbruikt. Uw waterverbruik wordt gemonitord via een tussenmeter en wordt via een aparte afrekening doorgegeven. Ook hier betaalt u dus enkel uw eigen verbruik. Last but not least: u woont in een goed onderhouden gebouw met een mooi onderhouden voortuinstrook. Zo is het steeds vrolijk binnenstappen.
Het appartement wordt momenteel verhuurd – huurovereenkomst te respecteren.
Overstromingsrapport: P-score: A; G-score: A.
Alles in de buurt
Het appartementsgebouw ligt tussen Ekeren-Donk en de Mariaburg, vlak bij de Kapelsesteenweg, in een statige laan vol bomen. Hof De Bist ligt op wandelafstand: in het openbaar park liggen er sportvelden en looppaden, en kinderen leven zich uit in de speeltuin. Op een kwartiertje fietsen ligt het Peerdsbos met het Kasteel van Brasschaat. Ook om naar het werk te pendelen, ligt de woning ideaal. Het station van Ekeren ligt op 3 minuten fietsen en de bushalte is op wandelafstand. En de oprit naar de E19 ligt op amper 3 km. Met de Kapelsesteenweg en centrum Ekeren op wandel- en fietsafstand, hebt u alle mogelijke winkels in de buurt. Een toplocatie!
Voor meer info of een bezoek ter plaatse, neem contact op via 03 344 88 88 of info@EST8.be.
Benieuwd hoeveel úw woning waard is Maak een vrijblijvende afspraak.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Statiestraat 24, 2180 Ekeren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Statiestraat 24, 2180 Ekeren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.
Marktcijfers in Ekeren
Vergelijkbare panden te koop in Ekeren
Recent verkocht in Ekeren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.