Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Peter Benoitstraat 11, 8870 Emelgem

Huis in Emelgem
132 m² wonen
3 slaapkamers
€145.000

Peter Benoitstraat 11 - 8870 Emelgem - HUIS TE KOOP EMELGEM - PETER BENOITSTRAAT 11
Woning met stadstuin te EmelgemGelijkvloers:
Via de inkomhal komen we in de gezellige leefruimte, hier is dubbel glas geplaatst.
De keuken is voorzien van een gasfornuis. Achter de keuken is een ruime wasplaats met aanpalend een apart toilet.Verdieping:
Op het eerste verdiep zijn er drie volwaardige slaapkamers en toegang tot de opbergzolder.
De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.Overal zijn er rolluiken voorzien.Achter de woning is een zonnige tuin.EXTRA TROEF: naast de woning is een aparte zij-ingang tot aan de tuin.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 145.000
Type
Huis
Bewoonbaar
132 m²
Bouwjaar
1965
Prijs/m²
€ 1.098
EPC
654 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 86.328 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 8.633/jaar).

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€145.000 / --

Ligging & buurt

Peter Benoitstraat 11, 8870 Emelgem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Peter Benoitstraat 11, 8870 Emelgem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Emelgem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten