Chaussée Freddy Terwagne 104, 4480 Engis
Chaussée Freddy Terwagne 104 - 4480 Engis - Buitenkans in het vriendelijke dorpje Hermalle-sous-Huy. Bedrijf (momenteel ingericht als frituur) met hoog rendementspotentieel en de mogelijkheid voor een woning met 1 slaapkamer (bouwvergunning vereist). Het professionele gedeelte beschikt over alle apparatuur die nodig is om de zaak opnieuw op te starten. Het omvat een binnen- en buitenklantenruimte, een toonbank, een achtertoonbank, 2 werkplaatsen (9 en 14m²) en 2 toiletten. Aan de achterkant van het gebouw is er een bijna gebruiksklare woning met 1 slaapkamer (12,5m²), een lichte woonkamer, een keuken, een badkamer, een bijkeuken en een buitenruimte voor verbouwing. Centrale verwarming op gas. RC 1257€ (inclusief het buurhuis dat momenteel op hetzelfde kadaster staat). Elektriciteit conform. Dit object wordt aangeboden voor een prijs van €150.000, onder voorbehoud van aanvaarding door de eigenaar. Deze advertentie vormt geen aanbod. Mogelijkheid om het huis ernaast te kopen, momenteel op dezelfde kadastrale referentie. Info en bezoeken op 043/720.720 Bezoeken met PATRICK BOLLUE van BUREAU ERA LABELIMMO
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Chaussée Freddy Terwagne 104, 4480 Engis
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Chaussée Freddy Terwagne 104, 4480 Engis
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Engis.
Marktcijfers in Engis
Vergelijkbare panden te koop in Engis
Recent verkocht in Engis
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.