Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frederik Burvenichstraat 52, 9050 Gentbrugge

Huis in Gentbrugge
300 m² wonen
331 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€445.000

Frederik Burvenichstraat 52 - 9050 Gentbrugge - Verkocht, compromis in opmaak. In het bruisende Gentbrugge treffen we deze ruime woonst met een gevelbreedte van maar liefst 7 meter. Dit pand staat gekend als handelswoning en aan de voorzijde komt dit nog steeds tot uiting (grote raampartij). Tot midden de jaren 90 was hier een goed draaiende groenten en fruitzaak gevestigd. Achterliggend op het gelijkvloers treffen we het privatief gedeelte met leefruimte, keuken en wasplaats. Via de imposante hal en statige trappartij komen we op de eerste verdieping terecht, waar 3 ruime slaapkamers terug te vinden zijn, een badkamer met art-deco getinte meubelen en een extra kamer dewelke dienst kan doen als dressing of bureau. Een vierde volwaardige slaapkamer is gelegen op de tweede verdieping. De absolute troef van deze eigendom is de aanwezigheid van een grote, zuidelijk georiënteerde tuin; de woning situeert zich op een perceel van 331m². De woning vraagt wel een algemene renovatie en opwaardering naar de huidige energie- en comforteisen,  maar de talloze karaktervolle elementen en mooie volumes maken van dit vastgoedobject een interessante opportuniteit. Een bezoek is mogelijk op 11,16 of 20/8 na afspraak via 09/225.00.78.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Gentbrugge (9050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 4 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 300 m², een perceel van 331 m². Het pand dateert uit 1935. Het EPC-label is F (665 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 445.000, ofwel ± € 1.483 per m². Online sinds augustus 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 445.000
Type
Huis
Bewoonbaar
300 m²
Grond
331 m²
Bouwjaar
1935
Prijs/m²
€ 1.483
EPC
665 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
U42VTRMH9AL9
Makelaar Code
63283
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nee
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nog niet aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/08/2022 de Fooz €445.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Frederik Burvenichstraat 52, 9050 Gentbrugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 665 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1935.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gentbrugge?
De vraagprijs is 445.000 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 300 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frederik Burvenichstraat 52, 9050 Gentbrugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.

Bijkomende informatie

Marktcijfers in Gentbrugge

€296.611gem. huis te koop
€345.707gem. appartement te koop
Alle vastgoedprijzen & prijsevolutie in Gentbrugge →

Vergelijkbare panden te koop in Gentbrugge

Recent verkocht in Gentbrugge

Terug naar resultaten