Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pateelstraat 2, 9500 Geraardsbergen

Huis in Geraardsbergen
200 m² wonen
70 m² perceel
2 slaapkamers
€140.850

Pateelstraat 2 - 9500 Geraardsbergen - Bel naar Dieter voor een afspraak op de bezoekdag: 0475/65 25 57
In de Pateelstraat nr. 2 in hartje Geraardsbergen vinden we deze op te frissen woning met twee grote slaapkamers.
De zeer ruime leefruimte loopt over naar de keuken die praktisch is ingericht met veel kastruimte en aanpalende berging. Achter de woning ligt een knus afgesloten terrasje met berghok. Op de eerste verdieping zijn er twee zeer ruime slaapkamers, een grote overloop en een mega-badkamer. Via een vaste trap komen we op de zolderverdieping die ruimte biedt voor extra slaapkamers.
Dit is de idéale starterswoning en dé perfecte investering! Er is een conformiteitsattest aanwezig voor verhuring.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Geraardsbergen (9500), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (684 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 319. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 140.850, ofwel ± € 704 per m². Online sinds oktober 2021. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 200 m², een perceel van 70 m², 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 140.850
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Grond
70 m²
Prijs/m²
€ 704
EPC
684 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 319
Referentie
9118120211015080218
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/10/2021 Cornelis Goeman €140.850

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Pateelstraat 2, 9500 Geraardsbergen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 200 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Geraardsbergen?
De gevraagde prijs bedraagt 140.850 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 684 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 704 euro per m².
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Pateelstraat 2, 9500 Geraardsbergen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geraardsbergen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten