Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Reynegomlaan 2, 2270 Herenthout

Huis in Herenthout
386 m² wonen
910 m² perceel
5 slaapkamers
€599.000

Van Reynegomlaan 2 - 2270 Herenthout - Architecturale woning met 5 slaapkamers op een perceel van 910 m² naar het ontwerp van architect Adrien Bressers.
Naoorlogse parel die volledig gerenoveerd werd in 2013 met behoud en respect voor zijn authentieke karakter. EPC: 254 kWh/m², Label-C. Elektriciteit conform.

Ligging: Pal in het centrum van Herenthout op een prachtig groen perceel van 910 m² ligt dit prachtig staaltje architectuur.

Indeling: -1: Kelder 0: inkomhal met apart toilet, leefruimte, keuken, badkamer, 2 slaapkamers.1: Nachthal, keuken, badkamer, 3 slaapkamers. 2: Zolder met vaste trap.

Beschrijving: Deze zeer ruime woning werd in 1946 gebouwd door architect Adrien Bressers. In 2013 werd deze grondig gerenoveerd naar hedendaagse normen én met respect voor de authentieke materialen.
Via de originele houten voordeur kom je de imposante inkomhal met gastentoilet binnen. Deze geeft toegang naar de leefruimte die nog is uitgerust met zijn oorspronkelijke parket vloer. Aansluitend is er de volledig geinstalleerde keuken die uitkijkt op de zonovergoten tuin.Verder zijn er twee gelijkvloerse slaapkamers (21 m² en 10,7 m²) en een douchekamer/wasplaats.
De eerste verdieping bestaat uit 3 ruime slaapkamers (26 m², 21m² en 18,8 m²), een badkamer met douche, ligbad en dubbele lavabo én een eigen keuken. Dit zorgt ervoor dat kangoeroewonen hier bv. perfect mogelijk is.
Een ruime zolder met vaste trap (100 m²) biedt op zijn beurt nog heel wat extra mogelijkheden.
Buiten werd het terras volledig vernieuwd en uitgerust met een elektrische luifel. Ook de oprit werd volledig heraangelegd.
Op de garage met automatische sectionaalpoort liggen maar liefst 18 zonnepanelen.

EPC: 254 kWh/m² | elektriciteit conform | pvc schrijnwerk | dak vernieuwd | aardgas | zonnepanelen

Bijzondere informatieplicht: in aanvraag.
Dit is geen aanbod maar een onderhandelingsvoorstel. Alle informatie onder voorbehoud van materiële vergissingen en/of wijzigingen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 599.000
Type
Huis
Bewoonbaar
386 m²
Grond
910 m²
Bouwjaar
1949
Prijs/m²
€ 1.552
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.101
Referentie
WB9YZ4V8G9FP
Makelaar Code
4966728
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/10/2022 Vansweevelt Vastgoed €599.000
07/06/2022 Wijns Vastgoed €629.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Van Reynegomlaan 2, 2270 Herenthout

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Reynegomlaan 2, 2270 Herenthout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herenthout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten